Wpis z mikrobloga

Mireczki podpowiedzcie mi, chciałbym sprzedać swojego XBOX ONE S i kupić X, czy wszystkie gry które mam przypisane do konta XBOX przejdą mi na nową konsolę?? Czy wsteczna kompatybilność jest zachowana tak samo jak w XBOX ONE S ??
#xbox #xboxone
  • 14
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: mam sporo godzin wyrwanych z życiorysu w MGS-Phantom Pain jak i Forza w sumie i Wiedźminie też więc fajnie by było gdyby zostało to co mam. I też zastanawiam się nad PS4 bo są tytuły które uwielbiam jak Shadow Of Collosus czy FFXII i mam mega bałagan w którą stronę iść, serce mówie Pro PS4 a rozum XBOX ONE X ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mariusz_and: ale taki Ffxii wchodzi jako remaster na xone, 7,9,10 też. A sotc faktycznie nie, remaster exclusive na ps4. Ja planuje teraz kupić ps3 a w środku kolejnej generacji ps4 by nadrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xone ma też dużo gier z ery xboxa i 360, w game pass czy ea access, ew po prostu w sklepie
  • Odpowiedz
I też zastanawiam się nad PS4 bo są tytuły które uwielbiam jak Shadow Of Collosus czy FFXII i mam mega bałagan w którą stronę iść, serce mówie Pro PS4 a rozum XBOX ONE X


@mariusz_and: Tylko XoX, dla paru tyt. kupiłem zwykłego ps4, leży i się kurzy, 99% gram na xox, taniej, lepiej, więcej, dobre promocje,
ps4 trzymam tylko dla tlou, until down, detroit, horizon, gow, uncharted, (ostatnio grałem jakieś
  • Odpowiedz