Wpis z mikrobloga

Ja również chciałbym podziękować zarówno @MasterSoundBlaster za organizację wydarzenia jak i wszystkim poznanym w piątek i sobotę Mirabelkom i Mirkom za świetną, wspólną zabawę na #krakowskiewykopparty . W zasadzie nie do końca rozumiem, skąd wzięły się we mnie nagle takie pokłady ekstrawertyzmu, ale jak to mówią: pykło i to jak!! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Szczególne uściski i żółwiki za świetną wixę na korytarzu Barona dla @d0t3r i @Theia
@MalaHelenka za dłuuuugą rozmowę o słuchu i satysfakcji zawodowej, całej ekipy z Trójmiasta, dzięki namowom której w ogóle ruszyłem się na party, Dawida Podsiadły za śpiewanie przy gitarze oraz mojego niedoszłego zięcia spod tagu # fizyka, którego imienia ani nicku niestety nie zapamiętałem.
Niepozdrawiam aktualnego zięcia- @bekowsky : gdzie moje 50 wielbłądów i pół litra za córkę?!
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wiem, gdzie i kiedy jest kolejne Wykoparty ale ja tam będę na pewno!!
Dla Was wszystkich z dedykacją ode mnie, ta oto wspaniała piosenka zasłyszana przed chwilą w Radio Kielce.

PanAmericana - Ja również chciałbym podziękować zarówno @MasterSoundBlaster za organi...
  • 15