Wpis z mikrobloga

Wykopki: "Młodzież w Polsce ateizuje się najszybciej na świecie"

Statystyki: "Młodzież coraz częściej popełnia samobójstwa"

Wykopki: "Hurr durr to przez ten wstrętny Kościół"

Logika: "WTF?! Co tu się odwala? Kto mnie próbuje gwalcić?!"

Rozum i Godność Człowieka: "Khe, Khe... To wykopowi ateiści wyklęci, w swej bańce zamknięci..."

Logika: "Ah, nie musisz więc nic więcej mówić, wszystko jasne."

#rakcontent #bekazlewactwa #statystyka #heheszki #4konserwy #wiara #kosciol #chrzescijanstwo

Edit. Tak dla wiadomości wszystkich, ja tu nie wskazuję ateizacji jako przyczyny zwiększenia się liczby samobójstw. To złożony problem, ale masa debili z neuropy i ateiści walczący tego nie rozumieją.
S.....i - Wykopki: "Młodzież w Polsce ateizuje się najszybciej na świecie"

Statyst...

źródło: comment_OSxLtake7vsfUwXs6AhYL4HRugvxg99T.jpg

Pobierz
  • 72
to skoreluj jeszcze cene bitcoina ze spadajaca religijnoscia


@DzyndzaNyga: a po co? To nie ja tu złożone problemy sprowadzam do debilnych hasełek, tylko wykopowi ateiści walczący, zwalający winę na jeden jedyny czynnik który im nie pasuje.

Ja nie czuję się na siłach intelektualnych, aby twardo obwiniać jedną rzecz za tak złożony problem jak cała masa samobójstw, z których każde ma indywidualne przyczyny.
Faktycznie, twój wpis jest kompletnie o niczym. Możesz go usunąć ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kempes: jest o debilach ateizmu, którzy tak złożony problem jak przyczyny samobójstw próbują sprowadzić do rzekomej winy kościoła, zaprzeczając samym sobie, bo twierdzą też że Kościół traci wpływy.

A usunąć to możesz sam siebie z tej strony, co podniesie o niebo jej poziom.
A w którym miejscu w oryginalnym wpisie jest mowa, że to kościół katolicki jest winny zwiększonej liczbie samobójstw w Polsce???


@Kempes: o w tym:

Apeluję do Ciebie zasmucony młodziaku - jeśli myślisz że Polska to katolicki dom wariatów, to wiedz żę świat się na Polsce nie kończy.


A w komentarzach takie coś:

niestety w Polsce depresja jest nieleczona, "rząd dusz" mają księża, nie lekarze.
@Strzelec_Kurpiowski Czyli określenie "katolicki dom wariatów" sugeruje, że za zwiększoną liczbę samobójstwo wśród młodzieży odpowiada kościół katolicki w Polsce, dobrze ciebie rozumiem?
I nie, nie myślę że za zwiększoną liczbę samobójstwo odpowiada kościół katolicki. Moim zdaniem to problem z dostępem do specjalistów i brak świadomości lub bagatelizowania zagrożenia przez eodzicow, że dziecko potrzebuje pomocy specjalisty.