Wpis z mikrobloga

Czy wymaganie od #rozowepaski by była normalna i chociaż trochę zaradna życiowo oraz miała minimum ambicji i coś mądrego do powiedzenia to zbyt wiele jak na dzisiejsze czasy? Już nawet zszedłem z wymagań odnośnie wyglądu bo i tak spora większość jest ulana i zazwyczaj leniwa ale te co poznałem to takie nudne, bez życia tłuki ze aż musiałem rozchodzić zażenowanie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co gorsza wszystkie w wieku mocno 20+ a zbytnio wymagań i tak nie miałem.

#rozowypasek #podrywajzwykopem trochę #przegryw i #zalesie
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@zielonestopylucyfera: nie wiem ale te które poznałem zazwyczaj odnosiłem wrażenie ze rozmawiam sam ze sobą bo one same zwykle nic więcej powiedzieć o sobie nie potrafiły oprócz tego co się u nich działo przez ostatnie kilka dni. A swoje życiowe podboje to conajwyzej to gdzie były kiedyś z rodzicami albo gdzie robią zakupy (ubrania i te gowna). Najgorsze ze jak zaczynam coś gadać o sobie a mam co to jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@American_Boy: trochę mnie to załamuje bo sam jestem 25 lvl wiec zakres zwykle do 5 lat wstecz i max rok starsza a jest naprawdę źle. Poznałem takie w wieku 18-20 ale ten przedział to typowo do ruchania się nadaje i nic więcej.

Ogólnie większość najwiecej do powiedzenia ma na temat ruchania ale to do niczego nie prowadzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@FeyNiX: to nie gadaj o sobie tylko je ciągnij za temat i słuchaj, a jak nadal nie będzie to działało to olać i do kolejnej iść.


@zielonestopylucyfera: właśnie to robię, próbuje gadać o nich a nie o sobie i na prawdę nie ma o czym, a ile można zadawać pytania. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mnie takie dyskusje męczą i olewam a one się nakręcają
  • Odpowiedz
  • 0
@zielonestopylucyfera: przestałem już w ogóle zagadywać nawet jak mi się nudzi bo swego czasu dokładnie w innej nudnej robocie miałem bardzo dużo różowych dookoła i po prostu mi się nudziło wiec z nimi rozmawiałem to takie akcje właśnie się działy. Z czasem odpuściłem to te z ktorymi nigdy nie rozmawiałem lub krótka chwile to strzelały minę karpia, coniektora to zachowywała się jak typowy wykopek spod tagu #przegryw wychodzący
  • Odpowiedz
@Iamamm: o przeróżnych tematach tak by im podpasowały ale ciężko coś trafić. Zresztą nie mówię że każda bo kilka fajnych też poznałem ale zwykle w późniejszym czasie robiło się nudno lub szybko drogi rozeszły.

Zresztą to jest tak że ja nie mam o czym z nimi gadać i często sam odpuszczam jednak one nie a tylko coraz bardziej się nakręcają także ich nie zniechęcam ale dyskusje z dużą większością robią
  • Odpowiedz