Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy ja jestem głupi czy o co chodzi? XD mój #rozowypasek dziś wcześniej kończył zajęcia, na autobus musiałaby czekać 3h, ale akurat w mieście był jej kolega, który miał ją zabrać do domu. Myślę sobie super, będzie wcześniej itp. Ja patrzę a oni do innego miasta do galerii pojechali XD Pisze do niej jak to tak, a ona, że nagle musiał coś tam załatwić. W galerii z koleżanką xd niezły bait. Mówię no hello, nie toleruje takiego czegoś, że ty z jakimś typkiem, którego nigdy nie widziałem jeździsz sobie po galerii. A ona nie widzi w tym nic złego i wyrzuca mi, że jak poszedłem na mecz ostatnio to nie robiła problemów. Tak, ale poszedłem z 2 kumplami i 3 koleżankami ze szkoły, gdzie każda z nich ma chłopaka. No i różowa twierdzi że, przesadzam. I teraz mam pytanie, czy Wy byście takie coś zaakceptowali? Że wasz niebieski czy różowy wychodzi z obcą wam osobą płci przeciwnej? Bo ja nie wiem, czy jestem przestarzały czy jak xD
#zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: uważam, że przesadzasz i masz chyba spore problemy z zazdrością. Oni nawet nie byli umówieni na spotkanie tylko typ ja podwozi, ale musi też przy okazji załatwić swoje sprawy xD nie jesteś przestarzały tylko masz jakiś poważny problem że sobą
ŁadnyBydlak: O kolego, masz spory problem z zazdrością. Zastanów się co tak na prawdę ci przeszkadza w tej sytuacji. Czy aby na pewno to że twoja dziewczyna pojechała z kolegą do centrum handlowego czy może raczej to że fajnie spędzali czas czy coś innego. Zajmij się problemem bo predzej czy później rozwalisz ten związek.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}