Wpis z mikrobloga

Wrzucałem ostatnio ale odzew zerowy a zależy mi na opinii, bo to pierwszy kawałek. Chce wiedzieć co jest do podszlifowania, czy jest potencjał by się tym zajmować i jak to nie umiem śpiewać bo wszędzie autotune ( ͡° ͜ʖ ͡°) wymyśliłem ze aby trochę zwiększyć zasieg tego posta dorzucę #pokazmorde wiec możecie mi nawrzucać podwójnie xD zależy mi na szerzej opinii bo nawijanie sprawia mi radosc większa niż cokolwiek dotychczas, jako pasja ofc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiec cytując klasyk „Zostań na chwile i posłuchaj”
Lembaz - Dynamo YT
#tworczoscwlasna #rap #trap
Lembaz - Wrzucałem ostatnio ale odzew zerowy a zależy mi na opinii, bo to pierwszy ka...

źródło: comment_tP6NVGUDzjBpcADjsU7WIDXhwASmxvcK.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sweet_acc_pr0sa: jacy fani marnego skrzypka są pocieszni xDD dalej żyjesz w świecie urojeń w którym gimby go nie słuchają? jak tam fit u otsochodzi się podobał co? jak tam ruchanie na hajs wydawaniem 20 takiej samej płyty i tego marnego ekskluziwa z taką samą zawartością? miło tak tyle lat wierzyć w te bajki o prawdziwym hib chobie w które już nawet gimby nie wierzą? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Lembaz: przerost formy nad treścią, pokombinuj z tym AT bo to można lepiej ustawić. Wersy są szczerze słabe ale keep going! nikt nie urodził się rap godem i potrzeba skila . Instrumental masz dobry. Nie chcę Ci d---------ć ale mówię szczerze, złap się jakiejś ekipy co nawija i skiluj z łebkami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz