Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Notorycznie słyszę seks swoich rodziców w nocy. Bywało, że znalazłem zużyte gumki na podłodze albo koło ich łóżka. Ciesz się, że jeszcze taka energia między nimi koło pięćdziesiątki, ale nie chce już tego słuchać. Staram się zasnąć i słyszę skrzypienie łóżka, jęki matki i inne dziwne dźwięki. Jak delikatnie im to zakomunikować, żeby wiedzieli, że ja wiem, bo mam 20 lat i nie jest mi to obojętne.

#pytanie #seks #zwiazki #rodzice #dom #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 45
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? jakie dzbany sie tu wypowiadaja to ja nawet nie wiem jak to skomentowac. Sa u siebie a OP to gdzie #!$%@? jest w obcym domu? Jakby starzy postanowili srac na dywan to tez powinien siedziec cicho bo ONI SOM U SIEBIE xD No tak przeciez najlepiej sie wyprowadzic do jakiegos #!$%@? pokoju 3x3m placic za to gowno 800zl i jeszcze zamiast rodzicow to sluchac jak za sciana jakis random
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro ci przeszkadza to się wyprowadź. Masz już 20lat więc najwyższą pora i myślę że rodzice którzy już odchowali berbecia chcą się teraz wyluzować i znów zacząć normalnie żyć. Ciesz się, bo dzięki temu przynajmniej starzy nie łażą na pewno obrażeni na cały świat
  • Odpowiedz