Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Notorycznie słyszę seks swoich rodziców w nocy. Bywało, że znalazłem zużyte gumki na podłodze albo koło ich łóżka. Ciesz się, że jeszcze taka energia między nimi koło pięćdziesiątki, ale nie chce już tego słuchać. Staram się zasnąć i słyszę skrzypienie łóżka, jęki matki i inne dziwne dźwięki. Jak delikatnie im to zakomunikować, żeby wiedzieli, że ja wiem, bo mam 20 lat i nie jest mi to obojętne.

#pytanie #seks #zwiazki #rodzice #dom #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 45
  • Odpowiedz
  • 141
@AnonimoweMirkoWyznania Raczej myślą, że w wieku 20 lat już wiesz co to jest seks. Są u siebie a Ty jesteś już dorosły. Jak Ci to przeszkadza to nałóż słuchawki na uszy skoro nie chcesz się wyprowadzić. Ciesz się, że rodzice są wobec siebie czuli
  • Odpowiedz
@Przekopowiec: @Rruuddaa: jak ktoś u was nocuje to też się głośno ruchacie bo jestescie u siebie i dorośli? Kulturalnie byłoby jednak nie skazywać kogokolwiek na wysluchiwanie takich odgłosów, a już zostawianie zużytych gumek gdzie popadnie jest zwyczajnie obleśne i prostackie.
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka ale tam nikt u nikogo nie nocuje tylko razem mieszkają. A z tego co mówi op to gumki rodzice zostawili u siebie w sypialni, nie ma co ich już tak oceniać bo każdemu mogło się zdarzyć. To ich sypialnia więc rządzi się swoimi prawami, op mógłby uszanować ich prywatność. Wątpię by to już były takie nadmiernie głośne jęki, po prostu op się wsł#!$%@? za bardzo, a mógłby po prostu włączyć muzykę
  • Odpowiedz