Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem ostatnio i #rozowypasek. Poszliśmy na spacer, pogadac itp. Niestety różowy ciągle siedział w telefonie, odpowiadala skrótowo, żadnego tematu nie można było pociągnąć. Aż zadałem jej jedno pytanie a ona do mnie 'czekaj' i pisze tam z koleżankami i jakimś kolega xDD. To się wkurzyłem na ostro, bo jak wychodzi z koleżankami to do mnie "zw, potem napisze" a była ze mną to koleżanki ważniejsze. Obraziła się za to że się za to na nią wkurzyłem. Poczułem się jak random Czy za pochopnie postąpiłem? #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Olej ją, serio. Chyba, że chcesz zostać tym, jak to tutaj mówią, betaorbiterem. Dla mnie takie zachowanie to brak szacunku, które udowadnia, kto jest dla niej ważniejszy. Ja nawet jak pisałem kiedyś z naprawdę fajną laską, która na mnie leciała, to jak poszedłem z kumplem na p--o, to jej napisałem, że sorry, ale pogadamy później, bo nie piszę na telefonie, kiedy się z kimś spotykam. Z drugiej strony raz
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: Bardzo dobra rada! Przyłączam się ale licz się z kolejnymi fazami:
- faza "przepraszanie za swoje zachowanie" - tu możesz dać jej szansę chyba, że się to powtarza, wówczas przechodzimy do kolejnego etapu

- foch za to, że nie przyjmujesz przeprosin!

- Po tym mamy kolejny etap (i tu dużo się rozwiąże) albo przyjdzie po raz kolejny przeprosić albo jeśli jej nie zależy to odejdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tu uważa! Są laski, którym nie zależy żeby z tobą być ale nie chcą być odrzucone wiec będą próbowały to utrzymać -
  • Odpowiedz