Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z #poznan czy Warto brać udział w #wybory jako kandydat do Rady Osiedla #radaosiedla?
Zastanawiam się nad kandydaturą.

Mam niecałe 25 lat, licencjat z bezpieczeństwa wewnętrznego, doświadczenie w pracy w administracji (Urząd, oraz kilku innych jednostek administracji publicznej), chęć do pracy, chęć zmian. W związku z pracą - wiem co trzeba zmienić i wiem w jaki sposób najlepiej to zmieniać (w kwestii bezpieczeństwa publicznego).

Pytam z Anonimowych, ze względu że moje konto jest zbyt łatwe do zidentyfikowania, a jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: też o ty myślałem, na razie jestem na nie. wyszło mi że więcej mogę zdziałać pisząc, lobbując, żądając i prosząc rade osiedla, rade miasta, etc, niż będąc członkiem rady osiedla.

z drugiej strony, warto odświeżyć skład gdzie głównie "leśne dziadki"
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Warto. Masz pewien wpływ na swoje osiedle, nabierasz doświadczenia w kontaktach z różnymi poważnymi ludźmi (Rada Miasta, inni radni, urzędnicy, prywatne firmy). Dużo zależy od tego, czy chcesz być aktywnym radnym, czy poprzestać na głosowaniu na zebraniach. Interweniować, wnioskować czy być na posiedzeniach rady osiedla możesz także nie będąc radnym, ale zawsze to trochę dodaje "powagi".

Jeżeli spełniasz wymagania to ostatni dzwonek. Do piątku musisz uzbierać co najmniej 10 podpisów
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: masz jakieś 2 lata do wyborów. Zacznij budować rozpoznawalnosc mordy - się udzielać na facebookowych grupach, odpal jakiś projekt wokól budżetu partycypacyjnego itp. Polecam - sam będę się pchać na 3 kadencję. Ale nie zdziw się jak więcej zdziałasz mając kontakty do kogoś w mieście i do dziennikarzy i po znajomości niż występując jako radny.
  • Odpowiedz