Wpis z mikrobloga

Zlot ACLeague w Motorsport Capsule oficjalnie kończący sezon 12 - RetroWEK

Co to była za impreza, brakuje słów aby opisać wczorajszą atmosferę Niech najlepszym sposobem na ukazanie tego będzie ta oto fotorelacja, która stworzyła nieoceniona Parabelka

Cały album tutaj - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2076436519058662&type=1&l=503161fad5

Z tego miejsca jednocześnie chcielibyśmy podziękować naszemu sponsorowi Motorsport Capsule za organizację, co zlot to jest coraz więcej atrakcji, tak trzymać chłopaki

Dziękujemy Biała Strzała / M3 DTM oraz koledze z Merca za wizytę, bardzo przyjemnie jest zobaczyć z bliska taki dobry kawałek motoryzacji

Dziękujemy Scale Cars & Motorsport za prezentację swojej kolekcji która przez swoje dopracowanie na żywo robi mega piorunujące wrażenie

Dziękujemy Tuchan za użyczenie konsoli #atari oraz przytarganie telewizora :D Możliwość gry na takim sprzęcie to był zaszczyt

Dziękujemy wszystkim osobom które zdecydowały się nas odwiedzić wczoraj, taka frekwencja motywuje do działania, mamy nadzieję, że miło będziecie wspominać wczorajszy event.

Podsumowując, to co wydarzyło się wczoraj zapadnie na długo w naszej pamięci, organizacja i wszystkie atrakcje wypadły w naszej ocenie znakomicie. Kto nie był niech, żałuje. Całe szczęście kolejne spotkania przed nami, wystarczy, że zapiszecie się na naszej stronie https://acleague.com.pl do startującego właśnie sezonu GT4, a dostaniecie VIPowską wejściówkę na przyszłe imprezy ligowe

#acleague #assettocorsa #simracing #gry #bmw #mercedes #retrogaming #motoryzacja #samochody #warszawa #wincyjtagow
Pobierz
źródło: comment_achAheHCbKttfVuyqSU8l41UhrGlLBPs.jpg
  • 8
@losowyNickk: W mojej opinni okulus wygrywa z kapsułą jeśli chodzi o efekt wow i wrażenia z jazdy. Idealnie by było do kapsuły założyć okulusa ale akurat nie było takiej możliwości. Moja opinia jest bardzo subiektywna ze względu na to ze od lat klikam na 3 monitorach i dużo większe wrażenie zrobił na mnie okulus z którym nigdy nie miałem styczności

co masz na myśli koszt całości? Cennik znajduje sie na stronie
@kucma19: Zgadzam sie co do oculusa całkowicie, ale DD + pneumatyka to jednak jest miazga, i to + VR no to już by był symulator idealny, tak jak napisałeś z resztą. A koledze wyżej chodziło o koszt symulatora chyba.