Wpis z mikrobloga

czyli przedlift?


@cocaine01: tak, wygląda na przedlift, nerka przedliftowa, kierunki pomarańczki czyli przedliftowe. Niepolakierowane zderzaki czyli poczatek produkcji. Oczywiście po tylu latach ktoś mógł pozmieniać według własnego widzimisię. Podaj VIN to powiem Ci więcej o tym roczniku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pawel4freak ja potrafie rozróżnić lift od przedlifta :P chodziło mi tylko o przedni zderzak, bo wygląda lepiej niz standardowy, przypomina kształtem otworów mpakiet chociaż nim nie jest. Myslalem ze moze byl montowany w przedliftach, ale skoro nie i jest to zwyczajnie inna wersja zwykłego zderzaka to nie było pytania :P
A zdjęcie pochodzi stąd jak coś http://www.gieldaklasykow.pl/bmw-325i-e36-1992-33000-pln-bydgoszcz/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cocaine01: na zdjęciu masz zderzak tak zwany poliftowy, ale jeśli samochód jest z 95 lub 96 to w zasadzie nie ma reguły bo dawali jakie mieli. Nerki masz przedliftowe a zderzak polift. Moje E36 ma wszystko poliftowe łącznie z wnętrzem a nerki są przedlift, tak wyjechało z fabryki, auto jest grudzień 95 xD
  • Odpowiedz
@cocaine01: 100% przedlift na zdjęciu. Polift ma wąskie listewki / kratki. Nie wiem jak znawcy powyżej mogą mieć problem z rozróżnieniem...

I lift zderzaków był jak najbardziej w E36. Kolejne herezje teoretyka
  • Odpowiedz
  • 0
@mac433 no sam mam wąskie listewki w swojej, dzis przeglądałem otomoto i prawie wszystkie z rocznika 92,93, 94 miały te ze zdjęcia więc dziwne że ludzie mówią że to polift
  • Odpowiedz