Wpis z mikrobloga

#przegryw #352dniwalkizprzegrywem #wychodzimyzprzegrywu

Pierwszy wpis: https://www.wykop.pl/wpis/38235493/przegryw-stulejacontent-wygryw-wyjsciezprzegrywu-g/

Podsumowanie 30 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzien 30/352

*7h snu-
*Uczenie sie do sesji-
*Silka dzien nietreningowy
*Niepalenie papierosów-
*Porzadnie sniadanie+
*Picie wody-
*2-3 Owoce dziennie-
*3x mycie zebow w ciagu dnia-
*Wyprowadzenie psa raz wiecej niz dotychczas-
*Czytanie ksiazki-
*Cwiczenia artykulacyjne(wada wymowy)-
*Nauka j. obcego-
*Hobby-
*Rozciaganie-
*Basen- (najwczesniej po sesji)
*$+
*Piwo-
*Jedzenie-
*Ogarniecie podstaw ekonomii-

*7h snu - tutaj takie 4/10 wstawalem w sumie tylko wtedy kiedy musialem robota/szkola, ten punkt nadal na 100% zostanie.
*Uczenie sie do sesji - przez te 30dni uczylem sie moze z 2-3x, w zasadzie to w miare wystarczylo bo bede mial max 1 warunek, spodziewalem sie, ze bedzie serio duzo gorzej, zmniejsze czas nauki do 45-60minut, z czasem bede go zwiekszal, przynajmniej mam taka nadzieje...
*Silka - zadnego treningu nie opuscilem, jedynie co moge sobie zarzucic to to, ze ostatnie 3-4x nie robilem brzucha.
*Niepalenie papierosów - nie bylo dnia zebym nie zapalil xd
*Porzadnie sniadanie - od razu lepiej sie funkcjonuje, w zasadzie opuscilem je jedynie gdy zaspalem i nie mialem czasu, punkt zostaje.
*Picie wody - pije duuuzo mniej slodkich napoi, czasem energetyk lub piwo, a tak to glownie woda i punkcik zostaje.
*2-3 Owoce dziennie - czesto zdarzalo sie spelnic tego questa, glownie przez szejki, ktore pilem przed/po treningu, zostaje.
*3x mycie zebow w ciagu dnia - na poczatku jakos to szlo pozniej sie na to #!$%@?, punkt zostanie, ale nie wiem jak bedzie z realizacja, bo nie zawsze w trakcie dnia jestem w domu i mam okazje wyszczotkowac zeby.
*Wyprowadzenie psa raz wiecej niz dotychczas - kocham mojego piesia i jest bardzo szczesliwy jak wychodzi z domu, mimo, ze ma 12lat, punkt zostanie, to tylko dodatkowe 10-15minut dziennie tak jak kilka innych zadan :D
*Czytanie ksiazki - wstyd sie przyznac, ale nic nie czytalem :/ tez raczej zostanie.
*Cwiczenia artykulacyjne(wada wymowy) - na poczatek cos szlo, pozniej juz zero, czy zostanie to musze jeszcze przemyslec.
*Nauka j. obcego - 0, na ten moment punkt raczej do #!$%@?, z czasem gdy bedzie lepiej mi szlo pewnie bedzie jeden z pierwszych do dorzucenia.
*Hobby - nie wiem co tak na prawde jest moim hobby, troche gotowanie na pewno... nie wiem czy ten punkt ma sens.
*Rozciaganie - malo kiedy rozciagalem sie gdy nie mialem treningu, punkt raczej zostanie, ale nie wiem jak bedzie z realizacja.
*Basen - ani razu i raczej predko sie to nie zmieni, raczej usune na jakis czas.
*$(oszczedzanie) - na pewno mniej wydaje, troche dlugu splacilem, wiec jest jakis progres, zostaje, bo musi.
*Piwo - na pewno mniej niz wczesniej, ale wciaz za duzo, nie idzie to w parze z oszczedzaniem czasu/pieniedzy czy sylwetka.
*Jedzenie - troche sie poprawilo, oszczedzanie siana i jedzenie dobrego sniadania pomaga w tym.
*Ogarniecie podstaw ekonomii - 0, punkt na ten moment na 100% wypada.

Troche inaczej sobie te podsumowanie chyba wyobrazalem, ale jest jak jest. Od jutra troche mniej punktow, zreszta jeszcze wszystko przemysle, sorry za interpunkcje, chaotycznosc i ew. bledy ortogtaficzne.

Dobranoc.
  • 1