Wpis z mikrobloga

  • 70
To zabawne ile nienawiści i pęknięć d--y może spowodować 15,5 kilo pieska. Zawsze się zastanawiam jak wyglądają te smutne istoty klepiące w swoje lepkie klawiatury jakieś dyrdymały o tym, jak najchętniej skrzywdziliby pieska ze zdjęcia, albo jaki ten piesek jest. Nie, właściwie to się nie zastanawiam, bo nie mam w zwyczaju żyć cudzym życiem, bo mam coś więcej niż wykop. Nie zamierzam się również tłumaczyć obcym ludziom z ich własnych urojeń i fobii, wy sobie zdajecie w ogóle sprawę z tego absurdu? ( _)
Bardzo się cieszę, że takie smutne przegrane ameby siedzą pozamykane w swoich piwnicach, przynajmniej dzięki temu na ulicy spotykam głównie życzliwych ludzi. Świat bez was jest piękniejszy.
Pozdrowienia od pieska
#pieseklenek #psy #pokazpsa #smiesznypiesek #fotografia #canon #mojezdjecie i mimo wszystko #dziendobry
matra - To zabawne ile nienawiści i pęknięć d--y może spowodować 15,5 kilo pieska. Za...

źródło: comment_2qE0CwZGGFfWlcniYsjNisggd5MxiLLH.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaSmyczy: jak bylam dzieckiem i wracalam pozno ze szkoly (juz bylo ciemno), to jeden pies mnie zaatakowal i fobia zostala.

Myslalam wlasnie o tym, zeby poprosic o jakies spokojne, przyjazne pieski, ale nigdy w sumie nawet w schronisku nie bylam, wiec nie wiem jak to dziala.
  • Odpowiedz
@ffdgh: możesz spróbować. Jeśli są w schronisku ogarnięte osoby, to powinno być ok. Zacznij od mniejszych piesków, choć te są najczęściej najbardziej krzykliwe :P
  • Odpowiedz
@ffdgh: w schronisku jest jeden wielki jazgot, ale na pewno kilka jest bardzo przyjaznych, milusinskich
dla ciebie chyba najlepszy bylby pies wyszkolony do zadan terapeutycznych
  • Odpowiedz