Wpis z mikrobloga

Para gejów z Kalifornii najęła surogatkę do urodzenia im dziecka poprzez naturalne zapłodnienie - okazało się jednak, że kobieta ku zdumieniu przyszłych ojców urodzi czworaczki.

Jak się skończyła historia? Pozostała trójka została przez tę dwójkę mężczyzn oddana trzem innym parom gejów które także chciały mieć dziecko. ()

#czujedobrzeczlowiek #homoseksualizm #4konserwy
Pobierz josedra52 - Para gejów z Kalifornii najęła surogatkę do urodzenia im dziecka poprzez ...
źródło: comment_A9Sae0v8ZOe052JF5GOMQllYAyibZkXT.jpg
  • 135
bo mówimy tutaj o rozdzieleniu rodzeństwa.


@Tibor: tak, gówniak w wieku niemowlęcym odzczuje różnicę... a i tak do mniej-więcej 3. roku życia niczego nie będzie pamiętał
@josedra52: no nie wiem. Sam jestem lgbt i nie jestem przekonany, czy osoby z odmienną orientacją powinny wychowywać dzieci. Nie chodzi mi o to, że się nadają a o społeczeństwo. Przecież taki dzieciak będzie miał niszczone życie, bo jego rodzice są jednopłciowi. W naszym kraju, i pewnie nie tylko, w szkole dzieciaki nie daliby takiej osobie żyć. Co więcej tutaj mamy też ochydne rozdawanie dzieci jak rzeczy. Jakby mi surokatka urodziła
@josedra52: Ej, a czy to nie lewica mówiła, że dziecko nie jest niczyją własnością, tylko rodzic jest opiekunem. To niby miała być kontra do Korwina, podczas gdy tutaj kupczą dziećmi gorzej jak zwierzętami.