Wpis z mikrobloga

@ray1902: flash był fajny śmiechowy (sezon 1 i 2, bo 3 sezon i rozterki o śmierć miłoścy życia idealne dla przyszłych gospodyń domowych), druga seria legend też, arrow 6 spoko,

jesteś z przyszłości, jak to wygląda w późniejszych sezonach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zolwixx: pierwsze dwa sezony flesza spoko racja, trzeci sezon według mnie fatalny, czwarty jeszcze był w porządku bo inny villain zupełnie, jednak piąty to już jest typowo serial skierowany do niedojrzałych widzów, szkoda czasu

legendy drugi sezon najlepszy ze wszystkich, trzeci jeszcze nie był najgorszy, podeszli do tematu bardziej na luzie i dało się pośmiać, ale w czwartym za dużo tego luzu, dziecinności i propagowania LGBTQ na kazdym kroku

arrow
  • Odpowiedz
@ray1902: jest czwarty sezon legend? :-|

Crossovery mnie jarały, gdy o nich usłyszałem (i jak się zaczął Flash), a potem nabrałem do nich wstrętu, gdy oglądałem wszystkie mapety w jednym miejscu i nie bardzo widać było spójności w ich działaniu (fabularnie spoko).

No to z Arrowem byle do 7 sezonu ;]
  • Odpowiedz
@ray1902: ja nie oglądam odkąd zrobili z tych seriali propagandę lgbt. Do Arrowa już mnie nie przekonasz. Poprzedni też mówili, że dobry, a był gównem. Serial ten skończył się na drugim sezonie
  • Odpowiedz