Wpis z mikrobloga

@shinigami26: w Holandii mieszkam i tutaj moge powiedzieć że Agencja Covebo daje pokoje jednoosobowe ale tylko dla specjalistów jak branże cnc lub spawacze , natomiast pozostałe działy to pokoje z dwiema osobami jak produkcja. Orangejobs.nl ma również pokoje jednoosbowe. A, i nie czytaj zbyt dużo komentarzy odnośnie agencji ponieważ 99 % wpisów tyczy się działów produkcyjnych, które sątutaj kopane po dupie. Nie dziwie się że później dodawane sątakie komentarze.Pozdro
  • Odpowiedz
@shinigami26: Koło mnie jest praca ze skanerem przy ciuchcach kasa około 280 e lub w piekarni za jakies 330 euro, czyli naprawde słabo, jezeli nie dostaniesz więcej jak 380 to szkoda tu przyjezdzać niestety. Za mieszkanie agencj wołają sobie 77 euro tyg, oraz 23 euro ubezpieczenie . Zycie to jakieś 50 e tyg. Przelicz sobie , Ja mieszkam akurat na granicy niemiecko holenderskiej, pracy tu jest naprawde duzo tylko te zarobki
  • Odpowiedz
@shinigami26: w Otto teraz jak jesteś niepatologiczny i normalny to możesz dostać dobre mieszkanie z pokojem jednoosobowym. Ja tak mieszkałem 2014-2016 po czym poszedłem na prywatne
  • Odpowiedz
@pedrovegas: Myślałem nad wyjazdem do Albert Heijn/Jumbo, ewentualnie mrożonki oraz inne miejsca gdzie płacą niewykwalifikowanemu w granicach12 euro na godzinę. Chodzi mi bardziej o wyjazd na 2-3 miesiące, żeby odłożyć trochę kasy dlatego celuję w te lepiej płatne oferty, ale obawiam się, że mogę nie mieć godzin, więc i tak wyjdą jakieś grosze. @Trique pisał, że na krótko najlepiej przyjechać na róże do szklarni bo ładną kasę można zgarnąć bo jest
  • Odpowiedz
@shinigami26:

Jeśli masz powyżej 175-180cm i chcesz faktycznie się dorobić zapieprzając przy tym to lepszej opcji niż róże nie ma z tym, że to praktycznie 7 dni tygodniu po 40-60h. Moim zdaniem jednak to opcja tylko na sezon żeby dorobić bo żyć to się za bardzo tak nie da.

Odezwij się na PW tak swoją droga.
  • Odpowiedz
@shinigami26: wręcz przeciwnie. Pracy ogrom. W sumie to nikt nie narzuca by zostawać, ale u nas jest taka atmosfera ze jak ktoś ma dużo pracy a ty skończyłeś to możesz iść i pomoc. W zeszłym tygodniu miałem codziennie po 9h, chociaż po 8 mogłem się zmywać,
  • Odpowiedz
@Tymariel: Dobra, już ostatnie pytanie i zostawiam Cię w spokoju( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak z pozostałymi kosztami utrzymania to znaczy jedzenie, chemia itp. bez jakiegoś biedowania? Wartość bliższa 50 eur na tydzień czy bardziej 100?
  • Odpowiedz
@shinigami26: ja wydaje około 140€ na tydzień chociaż bez biedowania da się za 100.
20€ na dzień idzie mi na jedzenie tylko ze ja mieszkam na centrum miasta i jadam poza domem :)
Jakby co pytej
  • Odpowiedz
@shinigami26: Mam koło siebie Albert Heijna i z tego co Ja widze to 99 % holendrzy tam pracują ciężko by Ci było sie zaklimatyzowac i rotacja co tydzień nowe twarze. Ja kupuje co chce gotuje sam wiec 50 e spokojnie wystarczy, tym bardziej Jak chcesz tu przyjechac zarobić, a nie wydawać i nie bój się nie będziesz biedował. Dużo agencji na produkcji nie ma pokoi jak tempo team czy Randstad oni
  • Odpowiedz