Wpis z mikrobloga

uważajcie na smsy od orange w których informują was o tym że macie dostęp do jakichś serwisów-krzaków w ten sposób #!$%@? mi wczoraj 19 złotych z konta bo zignorowałem pierwszą wiadomość a dzisiaj po tym jak przysłali mi drugą, bardziej szczegółową wiadomość okazało się że złodzieje z orange na spółkę z oszustami z mobiltek cośtam zapisali mnie do subskrypcji premium bez mojej zgody i wiedzy nawet #!$%@? nie przypominam sobie żebym kliknął ja jakiś czerwony guzik co często jest na tych scam-stronkach są tak bezczelni że #!$%@? mi hajs, ot tak, po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to jest że uke i uokik od tylu lat mają to w dupie jak zwykle kompletna nieudolność państwowych organów dziki kraj powiadam wam w polsce jak w chlewie obsranym gównem. ZNOWU
#oszukujo #orange #afera
  • 4
@Kiciuk: to nie otwierajcie linków a najlepiej wyrzućcie telefon/komputer przez okno czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak serio - polecam zablokować wszelkie usługi premium sms tak dla spokojnej głowy nawet jeżeli nie mieliście do tej pory problemów z oszustami bo jak widać dzisiaj w państwie-krzaku wystarczy zrobić całe NIC żeby was okradli
stosowne instrukcje są do znalezienia na niebezpieczniku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marek956: Winisz operatora o to, że zignorowałeś pierwszą wiadomość?
Gamemine czy Gameeasy a może RedLight Video? W każdym wypadku, wystarczy, że kliknąłes o jedną reklamę za dużo..

Chcesz się na coś przydać? Wyślij reklamację na bok@orange.pl. Pamiętaj, żeby w reklamacji były wszystkie niezbędne elementy, tj. Imię, nazwisko, adres zamieszkania (nawet jeśli podasz email, a odpowiedź ma być na niego), numer PESEL, numer telefonu, opis sprawy wraz z informacją, że usługi nie