Wpis z mikrobloga

Mam do Was pytanie drogie mireczki. Zakupiłem 25 stycznia telefon na Allegro, pieniądze wpłacone od razu po zakupie przez payU. Wczoraj dostałem wiadomość od Allegro, że sprzedający wprowadził nr nadania i był link do śledzenia w inPost kurier. Problem polega na tym, że od wczoraj cały czas widnieje status "Przygotowana przez nadawcę". Sprzedający cały czas zapiera się, że wysłał, ale jako, że zakupiłem jeszcze inny przedmiot od firmy, która również korzysta z inPost kurier zapytałem się czy wysłali paczkę bo również wczoraj otrzymałem identyczną wiadomość z nr nadania. Okazało się, że wydrukowali tylko etykietę, a paczka nie została wysłana. Obawiam się, że sprzedający po prostu wali w c---a. Co robić? Zakładać dyskusję na sam początek czy może czekać do jutra licząc, że może jakimś cudem nawala tracking? #allegro #oszukujo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestfazajestpompajestczad: ja bym poczekal tak max tydzień od czasu kiedy dowiedziale się ze paczka została wysłana. Jeżeli nic nie przyjdzie to pisz do allegro. Ja kiedyś miałem podobnie na eBay. W statusie aukcji było przygotowania do wysyłki a paczka przyszła. System czasami zawodzi
  • Odpowiedz
@k__d W aukcji był napisane chyba 2-3 dni, ale zadeklarował mi, że wyśle w Poniedziałek, maks Wtorek, informację od Allegro otrzymałem wczoraj, a po wysłanymi mailu odpowiedź, że została wysłana. Co do statusu - właśnie oto chodzi, powinna zostać od niego odebrana lub gdyby nadał w punkcie to kurier by ją już dawno zabrał. Jak widać ewidentnie wali w c---a.
  • Odpowiedz
@jestfazajestpompajestczad: Status paczek inpost wygląa tak:

Przygotowana przez nadawcę - Przygotował ją ale jeszcze nie przekazał kurierowi
Odebrane od klienta - Praktycznie zawsze wskakuje jak kurier odbierze paczke od klienta, chyba ze nie bedzie ich skanować
Przyjęta w Oddziale Inpost - Kurier oddał już paczkę do
  • Odpowiedz