Wpis z mikrobloga

21/100
Halo:Combat Evolved 2001
Platformy:Xbox, PC
Gatunek: Akcja, FPP, sci-fi , fps , strzelanka
Producent:Bungie Software
Opis: Futurystyczna gra akcji, której fabuła opowiada o konflikcie między ludźmi i obcymi. Gracz staje się członkiem elitarnej formacji bojowej, która cały czas zbrojnie zmaga się z groźną i śmiertelnie niebezpieczną rasą. Obszar, na którym toczą się walki jest liście potężnych rozmiarów. Odznacza się również dużą różnorodnością terenów jak lasy, bagna, łąki, itp. Stoczymy na nim masę ekscytujących pojedynków z przeciwnikami odznaczającymi się sporą dawką inteligencji oraz posiadającymi nowoczesne uzbrojenie.
W grze mamy możliwość wykorzystania dosłownie wszystkich zasłon terenowych dla zwiększenia swych szans w walce. Możemy ukryć się w wypukłościach terenu, za drzewami, skałami, itp. Do dyspozycji otrzymujemy cały arsenał wymyślnych broni, każda o odmiennej charakterystyce i przeznaczeniu, w tym lasery, broń automatyczna, harpun oraz inne. Dodatkowo gracze mogą sterować pojazdami naziemnymi, powietrznymi i jednostkami pływającymi. Przed nimi eksploracja licznych baz i podziemnych instalacji obcych.

W komantarzach piszcie wspomnienia z tą grą i inne propozycje do retro :)
#100retrogierek #retro #pc #xbox #pc #retrogaming #halo #pcmasterrace #00s
Pobierz Bekon2000 - 21/100
Halo:Combat Evolved 2001
Platformy:Xbox, PC 
Gatunek: Akcja, FP...
źródło: comment_Rt6NIAj64cveWg6jHVZC76bSuQMOGiCe.jpg
  • 9
@Bekon2000: grałem na PC. Uwielbiałem multi. Miałem wiele fajnych, pamiętnych akcji, jak na przykład moment gdy dwóch graczy sanych z siebie eskortowało mnie Wrathogiem do bazy, jeden prowadził, drugi strzelał z działka, a ja na fotelu pasażera machałem przez okno flagą wroga. Pojawili się znikąd, zgarnęli mnie z flagą i jechali zygzakiem miedzy wybuchami wrogich czołgów. Piękna to była akcja, nie zapomnę jej nigdy.

Od wielu lat noszę się z tym,