Wpis z mikrobloga

o choj mirki, nie no zjeb@łem, no debil jestem no debil k--w@
Jechałem metrem - pierwszy wagon, stałem czytałem sobie książkę "Sztuka wojenna Sun Zi" biały kolor i kątem oka widziałem fajną #szaramyszkadlaanonka
Widziałem jak się patrzy na mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) - chyba. Ładnie od niej pachniało i za każdym razem jak zrobiła jakiś większy ruch to mi nos wędrował w jej stronę, ale serio tak ładnie pachniała, że szok - pewnie się myje hehe hihi śmieszne ( )

Wysiadała na Młocinach ze mną i poszła w stronę autobusów. Mogłem zagadać i poczęstować czekoladą, bo akurat miałem bardzo dobrą ()
Mirki doradźcie co robić? Jak szukać? Jakieś sposoby na stalkowanie? Niech to idzie w #gorace Może ten #rozowypasek ma tu konto. Serio tak jej ładnie z buzi wróżyło.
P-----l3 następnym razem podbijam, zły jestem na siebie idę napić się piwek
#anonimowemirkowyznania #niebieskiepaski #zwiazki #przegryw #nodebilno #logikarozowychpaskow #tinder #badoo
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kryptomanix: "W wojnie ceni się zwycięstwo, a nie przedłużające się działania"( )
Jeśli chciała nawiązać kontakt wzrokowy, to bardzo możliwe że chciała abyś zagadał.
Jeśli chciałaby abyś zagadał, wtedy nie musisz się spinać.
Może kiedyś spotkasz ją w tym samym metrze.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiejskakoksownia: sie wie, już robota tak ustawiona, żeby przez najbliższy tydzień jechać tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@je_den: "kto przemawia szcunkiem, a wzmaga przygotowania do walki, będzie atakował. Kto przemawia wojowniczo i pochopnie rusza naprzód ten się wycofa"
No chciała, a ja udawałem jak to wczytany jestem. Ja nie mam problemu ze spinaniem się, tylko no szansę z------m..
Mam taką nadzieję
  • Odpowiedz
Ja też raz jechałem tylko, że tramwajem i siedziała śliczna dziewczyna i nacierała się olejkiem. Pewnie bym u niej nie miał szans, ale żałuje że o zapach nie spytałem, albo mózg robi mi figla i to nie zapach a widok jej ciała tak na mnie zadziałał.
  • Odpowiedz