Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój #rozowypasek chce malować swój pokój, a że jest zagrzybiony to trzeba było najpierw pozbyć się grzyba. Miała to robić jak miała wolne a że byłem u niej jak była w pracy to machnąłem te ściany i sufit spirytusem bo chiałem jej zrobić niespodziankę. Odbieram ją z pracy, od słowa do słowa powiedziałem jej że tego grzyba jej ściągnąłem to zaczęła do mnie skakać czemu ruszam jej rzeczy, mogłem zadzwonić się zapytać, wszystko jej będzie #!$%@?ło spirytusem blablabla. Ogólnie to strzeliła focha, moim zdaniem bezpodstawnie, mogła chociaż podziękować a nie się oburzać. Fakt faktem potem wieczorem był wspaniały seks z lodzikiem, tyle razy mi powiedziała że mnie kocha że przez ostatni miesiąc tyle nie słyszałem tego od niej.

#wygryw czy #przegryw ?

Lepiej się nie wychylać i robić dla rozowego minimum czy robić czasem takie coś ekstra? Jak myślicie mirki i mirabelki?

#zwiazki #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 14
  • Odpowiedz
Lepiej się nie wychylać i robić dla rozowego minimum czy robić czasem takie coś ekstra? Jak myślicie mirki i mirabelki?


@AnonimoweMirkoWyznania: Lepiej nie kalkulować i działać zgodnie ze swoją intuicją. Tu nie ma złotego środka.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?łeś temat jak jakiś amator. Tak na przyszłość robi się to tak :

1. O, kochanie, ale masz grzyba na ścianie. W #!$%@? roboty będzie, żeby się go pozbyć ale ja to zrobię.

Profit za samą deklaracje

2. Z tym grzybem to więcej roboty niż myślałem, ale popatrz, połowę już zrobiłem

Profit

3. Popatrz, dokończyłem - trochę #!$%@? spirytusem ale to się wywietrzy, a grzyba już nie ma

Profit

4.
  • Odpowiedz
PrzyjemnyZboczeniec: A więc tak. Będziesz sam, bo nie znajdziesz kobiety która będzie zarabiała podobnie do Ciebie. A jak znajdziesz, to ona Ciebie nie będzie do niczego potrzebowała, więc czemu miałaby się z Tobą wiązać?

Jak chcesz żeby laska dobrze zarabiała, to ją zatrudnij i jej płać więcej.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: najlepiej najpierw POCZYTAC o sposobach usuwania grzyba ze ścian a nie jechać alkoholem i sie cieszyc ze cos pomoglo. Tak jak piszą: powodow moze być wiele, a środków odgrzybiających też jest sporo i wątpie zweby alkohol choćby 99% pomóg, jeśli powodem jest np stałe zawilgocenie przez jakieś cieki, brak wentylacji, czy inne powody. Internet nie gryzie, poczyraj zaproponuj coś, sprawdź jaki może być powód - sprobuj wyeliminować powód jeśli to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Spirytus nic nie pomoże. Zarodniki dalej są. Tylko specjalistyczny spray (za 25zł w Leclercu ostatnio kupowałem)
Jeśli problem jest poważniejszy to trzeba wyeliminować przyczynę, a nie skutek.

wszystko jej będzie #!$%@?ło spirytusem blablabla

Nie ma o co się burzyć - spirytus wyparuje i zapach powinien zniknąć w dobę przy wietrzeniu. Więc reakcja nieco przesadzona.
Gorzej przy lepszym środku - wtedy trzeba zabierać rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@robertx pięknie to odpisałeś;d

Ja staram się podkreślać każda czynność która zrobiłem, wtedy nigdy nie brakuje argumentów by różowy coś zrobił ;d

"wynioslem śmieci, złóż pranie" ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Niektóre rzeczy warto skonsultować zanim się za nie zabierze, może twoja różowa miała swój plan albo wie że spirytus nic tu nie da? Pomoc która nie jest pomocą wcale nie jest taka fajna ;) Jakby ci różowa wymieniła coś w aucie nie znając się i coś przez to zepsuła to też chyba byś się nie cieszył i jej nie dziękował. Spontan jest fajny jeśli wiesz co robisz i jesteś pewny
  • Odpowiedz