Wpis z mikrobloga

@korneliaUber: Do gier multiplatformowych (ubisoft, ea, rockstar itp) - xboxone x
PS4 lub PS4 Pro - multiplatformy i eksy typu Horizon, God of War, Bloodborne, Uncharted, Spider-man, Detroit itd...
Także jeśli chcesz mieć większy wybór wśród gierek >8/10 to oczywiscie PS4.
Na xboxa eksów praktycznie nie ma. Jest tylko Forza, Gears i kilka mniejszych gierek.
Na plus xboxa, tak jak piszą koledzy, duża biblioteka gierek za niewielką opłatę miesięczną w formie
@korneliaUber: Przejrzyj listę ekskluzywnych gier i sama zadecyduj. Nie zwracaj uwagi na fanboy'ów platformy Sony, bo Xbox też ma swoje gry na wyłączność, a że MS udostępnia niektóre z nich na PC, to tylko plus. Nie wiem jakim betonem trzeba być, żeby uważać możliwość zagrania w zakupiony tytuł na dwóch sprzętach za wadę xD. U Sony, eksy polegają głównie na chodzeniu od punktu A do B, żeby opowiedzieć historię, a do
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korneliaUber: jak nie grasz w multiplayer to bierz zwykle PS4 Slim. Ja po czasie byłem zawiedziony przesiadka na Pro i kultura jej pracy do tego stopnia że ja sprzedałem i kupiłem Xboxa One X....i zupełnie nie żałuję ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korneliaUber: no jak zależy ci na exach od Sony to PS4. Generalnie to wykluczył bym One S, bo jest za słaby to raz, dwa jak chcesz więcej grać w multi i multipltaformowe, to bralbym One X bo najmocniejszy, nie grzeje się i będzie miał zazwyczaj lepsza grafe niż pro. Prosiaka jak kupować to tylko w tej rewizji 72xx co wychodziła razem z RDR2 w bundle.