Wpis z mikrobloga

@minvt: kapitał początkowy ok 400k na rozwój projektu. Mamy już MVP i demonstratory technologii, podpisane papiery na rozwój projektu wspólnie z inna firma, ale potrzeba pieniędzy na wynajęcie biur, trochę przestrzeni produkcyjnej no i zatrudnienie ludzi żeby ruszyc z tym wszystkim jak Pan Bóg przykazał, a nie amatorsko dziergać za darmo
  • Odpowiedz
Co za interes? Ile kapitału potrzebujesz?


@minvt: wbije sie w cudzy temat na krzywy ryj, w raz ze znjomymi chcemy ruszyc wiekszy interes, zawiazala sie wizja swiadczenia uslug serwisowych w dosc nowatorskim modelu(w europie taki nie istnieje) podobne rozwiazania funkcjonuja w Japoni i USA. Kapital ktory jest potrzebny to ok 4 miliony zl
  • Odpowiedz
@MuchomorSromotnikowy: @Pan_Slon: To się panowie kwalifikujecie na equity crowdfunding, nie myśleliście o tym? Jest to coraz popularniejsze, zerknijcie na https://beesfund.com

Do 4 mln zł. Kasa od Inwestorów Indywidualnych, bez wymagań i niewolniczych (czasami) umów z VC czy aniołem biznesu. Do tego wsparcie społeczności drobnych inwestorów (potencjalni klienci/ambasadorzy).
  • Odpowiedz
@MuchomorSromotnikowy mirko to specjaliści w wielu branżach od mojego podwórka czyli grafiki, przez paleontologów, handel, import, architektow, baterie i przechowywanie energii czy budowy farm wiatrowych. Jakbyś napisał konkrety w swoim poście padły by jeszcze bardziej konkretne odpowiedzi. @Wychwalany kłaniam się, miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
@sorasill: Straciłem wiarę w wykop po kilku akcjach tutaj, po szczegółach byłoby łatwo zaś wystalkować. Co innego pisać szczegóły z konta firmowego, ale takiego nie posiadam a dopóki nie ruszymy pełna para z projektem na tyle by moc pokazać go publicznie z dumą to raczej nie planuje nawet zakładać. Zadowolę się tym co mam ;)
  • Odpowiedz
@MuchomorSromotnikowy: Z tego co opisujesz nawet pisząc ogólnikami, to fajnie to wygląda.
Ja equity crowdfunding obserwuje od jakiegoś czasu. Bardzo mi się podoba właśnie pod tym względem, że jako drobny inwestor (nie mam setek tys. zł jak VC czy aniołowie), mimo że chciałbym zainwestować w startup taki jak Twój, to nie mam innej możliwości jak właśnie crowdfunding. Pojedynczo nie będziesz chciał ze mną rozmawiać, ale jeśli takich jak ja będzie kilkuset,
  • Odpowiedz