Wpis z mikrobloga

Zimowe zniżki w serwisie.. czy to jakiś mit?
Za oknem pizgawica ale mam parę serwisów w pobliżu, zadzwonię zapytam, może cena faktycznie będzie atrakcyjna. Tyle się mówi o tym że serwisy przez zimę to zamiatają warsztat, piją kawę,palą kiepy i naprawiają odśnieżarki.
I co ? Cena na żadną z usług nie spadła nawet o złotówkę. Ba, nawet nie zrównała się z tymi "standardowymi" cenami za usługę, bo mieszkam w stolicy i tu wszystko musi być drożej bo przecież "stolyca" tu tylko zamożni mieszkają ¯\(ツ)_/¯ . Pal licho, nawet bym dostał ofertę door to door w cenie (przy standardowych cenach.Owe warsztaty to odległości do 5km ode mnie) coby nie fatygować się w tą krótką ale jakże zimną trasę na kołach. Na pytania o taką usługę dostałem odpowiedź że cennik jest na stronie.
Cóż,chciałem dać zarobić przez ten jakże trudny okres, chyba jednak tam robota wre ¯\
(ツ)_/¯
#motocykle #motowarszawa
  • 11
Cóż,chciałem dać zarobić przez ten jakże trudny okres, chyba jednak tam robota wre ¯_(ツ)_/¯


@PancakeV: Jak w WWA tyle motocykli, że im klientów nie brakuje, a przyjdzie pierwsze ciepło to urwanie będzie.
@WrAx: Tak ale wiesz ile również jest serwisów? W samej bliskiej mi okolicy jest ich kilkanaście a nie mieszkam w ścisłej Warszawie.Ci właściciele to już stają na głowie jak do nazwy warsztatu wstawić człon „moto” (Jakieś abcmoto,mirasmoto) Dosłownie przeciwieństwo serwisów samochodowych gdzie olej z filtrem to Ci wymienią za 30 złotych jeszcze doleją płynu do spryskiwaczy,zawiesza nowa zawieszkę i spytają czy mogą Ci za rok wysłać smsa przypominającego o zmianie oleju
@PancakeV: Z doświadczenia - serwisy motocyklowe nie nudzą się nigdy. Mam u siebie kilka, może kilkanaście. Jak w ubiegłym roku chciałem oddać na serwis (kilka rzeczy, w sumie koło 2 dni powinno zejść) to mi kopara opadła. Mój mechanik był zajęty i nie mógł wziąć nic. Jeden powiedział żebym zadzwonił za miesiąc, drugi że w ogóle nie weźmie, trzeci żeby wpaść koło września (była wiosna - cały sezon do tyłu, dzięki
@Gixaar: Chyba nic skomplikowanego oba kapcie do zmiany,klocki tył, ew olej + filtr który zawsze robie sam myśle ze z chęcią bym to zlecił skoro i tak by było w dobrej zimowej cenie.Wszystko mam wiec tylko robocizna.No ale jest jak jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)