Wpis z mikrobloga

Minuta ciszy dla biednych dzieci porwanych przez homokomanda. Pamiętajmy że dla prawidłowego rozwoju dziecka, ważne są genitalia rodziców - jeden musi mieć benka, a drugi pierożka. Inaczej dziecko umiera w konwulsjach.

#neuropa #bekazprawakow #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski #gayisok #heheszki
Pobierz A.....r - Minuta ciszy dla biednych dzieci porwanych przez homokomanda. Pamiętajmy że...
źródło: comment_KLraBaZxiVG12j4tYm6U0PRBJ48jq2M9.jpg
  • 57
@WiesniakzPowolania: cóż, żeby bawić się w argumenty i dyskusje przydałoby się znaleźć badania porównujące zadowolenie z życia dzieci siedzących w sierocińcu do tych wychowujących się z jednopłciowymi rodzicami. Pewnie takich badań nie ma, więc dyskusja sensu nie ma.

Aczkolwiek ja bym wolał mieć dbających jednopłciowych rodziców i zaryzykować nieprawidłowy rozwój emocjonalny niż niemieć dbających rodziców.
Hehhe... taaa... bo jak heteroseksualni to od razu patologia. Czyli sam jesteś z patologi, bo na 100% wychowaleś się w normalej heteroseksualnej rodzinie. Żałosna jest ta hompropaganda.
by nie mówić dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje wzorców od obu płci.


@WiesniakzPowolania: Nie potrzebuje.

Przekonanie, że dzieci potrzebują zarówno matki, jak i ojca, nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych[7][8]. Nie wykazano, żeby orientacja seksualna lub tożsamość płciowa rodziców miały negatywny wpływ na rozwój dzieci[9][10]. Istnieje konsensus naukowy, że dzieci par jednopłciowych rozwijają się tak samo dobrze jak dzieci par heteroseksualnych[1][7][11][12][13][14][15].


https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Rodzicielstwo_osób_LGBT
@prawa_reka_sorosa: @Ator: od wielu wielu lat pojawiają się badania ukazujące jak ważną rolę w rozwoju dziecka pełni ojciec, czy matka. Chociażby z ostatnich dni: https://zdrowie.pap.pl/rodzice/ojciec-nie-do-zastapienia

No to jak to rozumieć? Że te prawidła działają tylko w stosunku do rodzin heteroseksualnych, bo w przypadku homoseksualnych już nie?

Pytam całkiem poważnie, bo rozumiem, że skoro poruszacie takie tematy, to jakąś merytoryczną odpowiedź też macie?
@WiesniakzPowolania: no faktycznie, niepotrzebne mi dzieci na razie więc nie mam. A zatem jaka jest rzeczywistość? Rodzice nie są w stanie nauczyć dzieci, że nie należy prześladować innych? I jeszcze przy ustalaniu prawa adopcyjnego musimy brać poprawkę na dzieci z rodzin dysfunkcyjnych? Coś tu #!$%@? musi być nie tak w takim razie z tym prawidłowym rozwojem w heteroseksualnych rodzinach.
@Epiktet oczywiście że trzeba brać poprawkę na wszystko.Dziecko to nie zabawka.Jak można mu oszczędzić pewnej traumy to należy to zrobić , zwłaszcza że te dzieci zwykle już raz zostały skrzywdzone.Dla mnie tu nie ma pola do dyskusji.Swiat nie jest zero jedynkowy.Sa rodziny dysfunkcyjne,rozbite z problemami i takie też dzieci.Czego tu nie rozumiesz? Co z tego że np.polowa będzie zdrowa jak znajdzie grupka prześladowców? Potrafią się wyśmiewać z koloru butów a co dopiero
@Ator: i jak mozna Ciebie traktowac powaznie? Ja np. jestem za legalizacja zwiazkow itp itd. ale #!$%@? co to za invalid argument z kasa? Tobie ktos placi za te #!$%@? czy jak? Ja mialem 5-6 wycieczek rocznie itp a zamienil bym moje przezycia z dziecinstwa na jakąkolwiek rodzine z 1,4k miesiecznie ale kochajaca i normalna... Jesli bait to slaby bo robisz zla robote homoseksualnym.
No występują pewne różnice w budowie ciała
Tak jak np jedni ludzie są wyżsi a inni niżsi
Jedni mają zielone oczy a inni niebieskie
Jedni są mezomorfikami inni endomorfikami
Jedni mają dłuższego błaszczaka a inni krotszego
Tylko nikt normalny nie dorabia do tego ideologii nie opiera podstaw języka na rozróżnianiu tych grup i nie próbuje im wciskać kolorów jakie mają lubić zabawek jakimi mają się bawić ubrań jakie mają nosić czy ogólnie