Wpis z mikrobloga

@Hugenot111: W tym budżecie z Philipsów to tylko 55PUS6703, generalnie ja wolałbym w tych pieniądzach mniejszy, ale z dużo lepszym smartem - 50PUS7303, bo już na Androidzie. 55tka tego modelu to już poza budżetem będzie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hugenot111: Model 74x2 jest spoko, ale nie zgadzam się z opinią @Cinkciarz - mam w domu dwa Philipsy, w tym przywołanego przeze mnie 7303, i jest wg mnie lepszym wyborem niż 74x2.

Jak ktoś poleca w tym budżecie LG, to to chyba najlepszy dowód na to, jak się zna na telewizorach. O strukturze matrycy RGBW chyba pewnie też nigdy nie słyszał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fordern: Damn...50 cali 50PUS7303 cenowo wygląda dobrze i ilość pozotywnych ocen w polskim jak i zagranicznym internecie... Dużo dobrego o nim mówią:)
Android TV jest faktycznie dużo lepszy.
Kurde, Mirku, ten Philips to będzie dobry wybór na kilka lat?:D
Jak sprawuje się ten Ambilight?
  • Odpowiedz
@Cinkciarz: I oddania władzy nie neguję, bo fakt faktem, kapitał jest w rękach chińskich. Te chińskie ręce składają jednak telewizory w znanym chińskim mieście, Gorzowie Wielkopolskim. Dział R&D jest w znanym chińskim mieście Amsterdam, w prowincji Holandia. Tylko ludzie którzy tam pracowali wcześniej dostali chińskie obywatelstwa i krąg się zamyka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fordern: Masz jakiś procent od ich sprzedaży?:P
Ambilight na żywo, w domu, wygląda równie dobrze co na prezentacjach i faktycznie robi taką robotę?
  • Odpowiedz
@Hugenot111: Jak wytrzymasz do wieczora, to mogę zrobić zdjęcie. I myślę, że prezentacje nie oddają tego efektu, bo na prezentacji się za bardzo skupiasz na tym, że coś tam z tyłu jest. Potem, jak się przyzwyczaisz, to już ciężko się ogląda bez, nagle masz schizy że czegoś brakuje. IMO efekt super ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fordern: Czyli nie wyłączyłeś tego po tygodniu tekstem "Fajny bajer ale wolę Klan bez Ambilight"?
Czyli jednak to ma sens :D
Android działa bez problemów i w miarę możliwości płynnie?
Odtwarzanie przez przeglądarkę stron typu zalukaj też nie sprawia problemów?
  • Odpowiedz