Wpis z mikrobloga

witam
taka sprawa:
wracalismy z delegacji i pstryklo fotke no i przyszlo pisemko - problemy polegaja na tym ze:
-to bylo 27.10.2018 i nie mamy bladego pojecia kto wtedy na tym odcinku kierowal (dluga trasa to kierowcy sie zmieniali a to prawie 3 mce temu:/)
-na fotce jest DK1 (wracalismy z niemiec A4 na katowice...gdzie tu dk1?)
-udalo sie wygooglac ze ten fotoradar stoi "na zjezdzie z A1 na A4 jadac od strony knurowa....ponownie - po co mielibysmy jechac A1 z wrocka do katowic???
-zdjecie jest z godziny 6.20 a granice przekraczalismy o 4 (5.40 kumpel ma wydruk kupna biletu na dworcu we wrocku na pociag (on z poznania wiec odstawiamy go do wrocka zawsze) google podaje 164km i 1h42min czyli dokladnie tyle ile jechalismy od granicy do wrocka(161km) wiec wynika z tego ze raz 160km robimy w 1h40 a raz w 40min.... fordem transitem (wychdzi jakies 240km/h :PP)
-na zdjeciu nie widac nic-tam gdzie czarne prostokaty to praktycznie nieczytelne tablice
-to ze sa 2 auta to jeszcze przelkne bo ponoc sa jakies fotoradary z czujnikami w pasie jezdni i potrafia selektywnie focic

zeby byla jasnosc to nie chodzi o to zeby sie wywinac od mandatu ale jest tyle niejasnosci ze smierdzi mi to albo fejkiem albo nie spelnieniem wszystkich warunkow koniecznych - mozna nie wierzyc ale serio nie wiemy kto kierowal - jakbysmy znali lokalizacje to bysmy doszli ale dk1? zjazd z A1 na A4? - nie jezdzimy tamtedy z wrocka do katowic...

#fotoradary #anulujmandat
Pobierz gorzki99 - witam
taka sprawa:
wracalismy z delegacji i pstryklo fotke no i przyszlo...
źródło: comment_4AZCL07WxHdqPdyVUThEzd5Y6FMcKGTq.jpg
  • 6
@ameliniowyguzik: to ze przecina sie A1 to wiem w to ze ktos zie pomylil....no coz ciezko mi uwierzyc (trase kazdy zna na pamiec) ale mogloby sie zdarzyc bo w koncu kazdy jest czlowiekiem
pozostaja pytania:
-dlaczego na fotce jest DK1 -Gliwice
-jakim cudem dostalismy sie tak szybko ze wrocka pkp do gliwic...teleportacja?
-na zdjeciu widac NIC... to normalne?
-jak to rozegrac? auto firmowe nie da sie ustalic kto prowadzil w danym