Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, UWAGA ROZDAJO #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój dobry kumpel założył portal na którym można zbudować sobie ZA DARMO konfigurację optymalnego zestawu komputerowego. Głównym kryterium jest możliwie duża moc w grach i programach oraz uczciwy dobór części, a nie oferty niczym z allegro, gdzie dostaniesz 5-letnie części w cenie nowości. Do budowania zestawu służy system wykorzystujący uczenie maszynowe działający w czasie rzeczywistym, więc dostajecie komputer oparty o aktualne ceny.
Adres portalu to: Envybits
A teraz najważniejsze dla Mireczków:
Do rozdania 2 dyski (ze zdjęcia) SSD CX300 GoodRama !
Zasady są proste: zaplusuj wpis i dodaj komentarz! Losowanie 18.01.2019 o 21:37. Zielonki przynajmniej z kontem od 2 tygodni.
Jakby co to na pytania o tych hehe komputrach odpowie @Wolfling
#komputery #pcmasterrace #informatyka #technologia
Pobierz kochajalborzuc - Hej Mirki, UWAGA ROZDAJO #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój dobry kumpel założ...
źródło: comment_rgw782d3BseTh6fUtq2iBO0nheqTIUjA.jpg
  • 2297
@raffi74: Z systemami to jest tak, że jest cena oficjalna (i to całkiem spora) i są również wszelkiego rodzaju używki (zazwyczaj zresztą legalne na terenie UE). Ciężko w sumie dodać to tak, żeby wszystkich zadowolić. Tym niemniej jako opcja "wybierz OS" tak jak wybierasz obudowę - jak najbardziej mogę to dodać.
@kochaj_albo_rzuc: No nieźle. Nawet działa( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta sama cena, a wybiera różne komponenty dla stacji roboczej i PC do grania. Będę korzysał jezeli serwis się rozwinie. Przydałoby sie wsparcie dla większej liczby sklepów. W Polsce można przecież tez korzystać z Amazona.