Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie w Warszawie kupić obrączki ślubne?

Szukamy obrączek, klasycznych, czyli półokrągłych o szerokości 4 lub 5 mm, żółte złoto.

Gdzie kupić porządne w dobrej cenie? Nie chodzi mi o to żeby było jak najtaniej, ale zależy mi na wysokiej jakości bez zbędnego przepłacania.

BTW, czy zwracać uwagę na to czy były wykonane metodą bezszwową? I czy warto dopłacać do twardszej próby niż 585?

Jakie sklepy polecacie? Zaręczynowy kupiłem w Aclari, ale tam nie spodobały nam się obrączki.

#slub #wesele #warszawa
Beckham - Mirki, gdzie w Warszawie kupić obrączki ślubne?

Szukamy obrączek, klasyc...

źródło: comment_MhwbWILmTUaLNMj4rK7l8raD5X1P2d7D.jpg

Pobierz
  • 18
@Beckham: Większa próba niż 585 nie ma za bardzo sensu jeżeli obrączki będziecie nosili na co dzień. Co do miejsca - polecam wybrać się do Pruszkowa na ul. Prusa jest pracownia złotnicza, bardzo dobre ceny i rozmawiasz bezpośrednio z gościem który Ci te obrączki robi
@robertx: @kozaqwawa: Właśnie chodzi mi o to, żeby złotnik znał się na rzeczy i nie oszukiwał. Znalazłem kilka komentarzy w stylu:
'Złotnik zrobił dużo taniej niż w Aparcie. Próba miał być rzekomo 585', a po 3 latach obrączka jest strasznie porysowana.'

Chciałbym tego uniknąć
@Beckham: słyszałam od wielu osób, że biżuteria z tych sieciowych sklepów jubilerskich jest słabej jakości, płacisz więcej, a nijak ma się to do jakości, poza tym gwarancja obejmuje tylko 2 lata, czyli tak naprawdę okres, kiedy obrączka jest jeszcze w dobrym stanie i nie potrzebujesz jej jeszcze odświeżac.
Na bank nie w sieciówkach i warto dopłacić do 585.
Polecam Ci (i Wam w sumie też) pracownię mojej Kasi - kasiawojcik.com/obraczki-slubne-warszawa .
Super zaprojektowane, wykonane ręcznie przez złotniczkę z wiadomego pochodzenia złota.
Poza tym fajnie wpaść do pracowni, poznać Kasię i zobaczyć jak to wszystko się przetapia, obstukuje i powstaje :)