Wpis z mikrobloga

Jaka według was gazeta w uk trzyma najwyższy poziom? Jakieś Daily Mail czy The Sun sobie darujmy. Chciałbym wykupić dostęp albo subskrybować i sobie czytać szkoląc angielski. Wolałbym raczej gazetę o bardziej tematyce politycznej niż ekonomicznej, więc wyłączyłem Financial Times.
#uk #neuropa #4konserwy #prasa

Która brytyjska gazeta nadaje się do czytania?

  • The Guardian 65.9% (27)
  • The Independent 12.2% (5)
  • The Times 14.6% (6)
  • The Telegraph 7.3% (3)

Oddanych głosów: 41

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

guardian to olbrzymie skrzywienie lewicowe, najlepsze na wszystko jest wiecej podatkow/zasilkow, no i EU forever. Ale czytam zeby sie posmiac/bo jest odblokowane. Czytane przez liberalna wielkomiejska klientele
independent podobnie tylko gorzej
telegraph - gorzej niz daily mail (ktory sie o dziwo poprawil pod nowym naczelnym, teraz sa bardziej middle), EU do gazu i hard brexit najlepszy, tuba dla borysa i mogga. Dodatkowo to tylko gazeta baby boomers/bogatszych emerytow, glownie radza jak uniknac
  • Odpowiedz
@lewaq3000: jak jeszcze bawilem sie w prowadzenie strony sportowej o premier league zawsze telegraph uchodzil za najlepsze i najbardziej obiektywne zrodlo, przynajmniej ze sportowej dziedziny.
  • Odpowiedz
@lewaq3000: z nich wszystkich najbardziej lubię the Times. Dobry styl, ciekawe artykuły, raczej konserwatywny.
Ale mogę być nieobiektywna, bo kiedyś dla nich pracowałam :-)
  • Odpowiedz
@lewaq3000: Zalezy co kto lubi, moje poglady sie chyba troche zradykalizowaly podczas pobytu w uk i liberalny sznyt mi przeszedl, ale tez nigdy nie spiewalem ody do radosci do sniadania. Guardian czasami ma troche schizofremie bo z jednej strony czytaja ich te wielkomiejskie liberalne elity/ z drugiej strony mamy labour working class z tych wszystkich malych zdychajacych miasteczek, te grupy maja malo ze soba wspolnego ale obie maja swoich redaktorow.
  • Odpowiedz