Wpis z mikrobloga

#afera #oszukujo

Mirki, taka szybka sprawa. Zakupiłem pod adresem https://pl.flamecase.com/ etui ze zdjęciem. Sprzedawca pobrał dwa razy kwotę z mojego konta. Poprosiłem o zwrot jednej opłaty, zero kontaktu, odstąpiłem od umowy. Po moim odstąpieniu wysłali towar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
20 grudnia 2018 roku przysłali e-maila o treści "Zwrot środków na konto". Od tego czasu kontakt z nimi nie istnieje, zero, null. Powiatowy Rzecznik Konsumentów wysłał e-mail pod adres widniejący na stronie ale e-mail nie dotarł. Sam wysłałem e-mail ponownie i dostałem zwrotkę

I'm sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster. If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message. The mail system

: connect to flamecase.pl[212.91.7.33]:25: Connection timed out

Ktoś miał z nimi do czynienia? Jakiś numer telefonu do prezesa tej spółki? Będę w Warszawie na dniach i chcę do niego podjechać aby go pogłaskać.

Dane spółki : FLAMECASE SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-233), pod adresem ul. Serwituty 25, NIP: 5223111839, REGON: 369364176, KRS: 0000716052
  • 2
@daox: A dlaczego twierdzisz że spamuje? Skoro mam z nimi problem i zadaje pytanie, to w jakimś celu.
1. Próbowałem, zero kontaktu
2. Jeżeli byłbyś tak miły :)
3. Trudno powiedzieć.