Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy, zawsze heheszkujemy jak to na wykopie dużo piwniczaków i prawiczków #seks

Mam #pytanie - jak zachowywać się podczas seksu jeśli jest to mój pierwszy raz jako faceta ? Co jest niewskazane i po czym dziewczyna poznaje że jesteś wykopkiem co nie ruchał ? Zakładamy że jej o tym nie powiem bo to jakiś jednorazowy przypadek a nie #zwiazki . Jakieś protipy od alfa chadów ? Proszę bez śmieszkowania „HEHE NIE ZSIKAJ SIĘ NA NIĄ”

#tfwngf #protip #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
  • Odpowiedz
MeksykańskaŁania: 1. Długa gra wstępna. Im więcej tym lepiej. Masaż/pieszczenie, im więcej tym lepiej. Wiele kobiet narzeka że faceci za dużo przechodzą do dania głównego.
2. Jeśli nie będziesz mógł "trafić" (spokojnie, zdarza się nawet po wieluletnim doświadczeniu ( ͡º ͜ʖ͡º) ) udawaj że się z nią drażnisz i szurasz sprzętem o nią.
3. Zmieniaj tempo - spowalniaj szczególnie jak nie będziesz mógł wytrzymać. Pozycje są
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli to twój pierwszy raz to raczej będzie można wyczuć.
Postaraj się być trochę bardziej pewny siebie i przejmuj inicjatywę czasami, jak całujesz to nie tylko usta, ale pamiętaj o szyi a nawet uszach i zobacz jak dziewczyna reaguje, jeżeli jej się podoba to kontynuujesz. Jak stoicie naprzeciwko siebie to obróć ją o 90 stopni i daj jej delikatnego klapsa i zobacz czy jej się podoba. U mnie tylko
  • Odpowiedz