Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
Gdyby Ci którzy cisną po Owsiaku zrobili chociaż 1/10 tego co on w jednym roku. To to państwo wyglądało by inaczej. #owsiak #wosp
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HeniekGamer ogólnie taka wypowiedź z serii "krytykujesz film? A potrafisz zrobić lepszy? To się nie wypowiadaj!". Wiesz można doceniać to co on zrobił, ogrom tej inicjatywy itd., ale jednak nie przepadać za nim jako człowiekiem po tym jak się publicznie wypowiada. Ja już od dawno odpuszczałam sobie czytanie jakichkolwiek jego wypowiedzi, bo w większości moim zdaniem zdaniem popisywał się głupotą i ignorancją, sam też tworzył te sławne podziały. Te wypowiedzi po
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: Krytyka a obrzucanie kogoś gównem to różnica, i takie zachowania właśnie mam na myśli. Jak dla mnie owsiak nie tworzył podziałow nazywał rzeczy po imieniu bez głupiego obeirania w słowka czy poprawnosci politycznej " oj bo tak nie ładnie mówić"
  • Odpowiedz
@HeniekGamer wiadomo, że wszędzie są oszołomy i na to nie ma rady niestety. To już pewnie kwestia postawienia sobie gdzieś granicy i dla jednych jego wypowiedzi to podziały, dla innych nie. Można powiedzieć, że Pawłowicz też nie obiera w słówka czy poprawność polityczną - co więcej są ludzie, którzy jej klaskają, więc są i tacy, którzy nazwą to "nazywaniem rzeczy po imieniu".
Dlatego moim zdaniem ważne jest umieć wypowiedzieć się tak
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: Emocje są w każdym z nas, owszem Pawłowicz też wali bez niczego i każdy ma prawo mieć opinię ale Pawłowicz nie zrobiła chyba nawet procenta tego co Owsiak. Co do dnia jakim jest WOSP to Owsiak pewnie miał na myśli to że po wospie będą jechać a takie tez się czytało m.in na trojmiasto.pl
  • Odpowiedz
@HeniekGamer opinia to jedno, a umiejętność wypowiedzenia jej to kompletnie inna rzecz. No i będąc osobą publiczną musisz liczyć się z tym, że będziesz rozliczony z tego co powiesz. Oczywiście ja w żadnym razie nie stawiam znaku równości między Pawłowicz, a Owsiakiem, ona wg mnie już dawno przekroczyła wszelkie granice i powinna zostać odsunięta od stołka. Przywołując ją miałam raczej na myśli, że opinię każdego oszołoma można nazwać nazywaniem rzeczy po
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: Nie każdy jest dobrym mówcą, oczywiście że odpowiada za swoje słowa Jurek nigdy jakoś nie unikał za to odpowiedzialności. Przez 23 lata nikt nic do Jurka nie miał był apolityczny wcześniej pis tez był ale nie przeszkadzał. A teraz mając większość jest atakowany przez polityków itp. Wiec raczej się upolitycznił również. ( wiem trochę odbiegłem do tematu). Wystąpienia takie zawsze są emocjonalne. Sam atak też był spowodowany przez kretyna
  • Odpowiedz
@HeniekGamer wiesz tu nie chodzi o unikanie odpowiedzialności, tylko zwyczajnie o to, że niesmak pozostaje. Miał wiele lat żeby się wyrobić, ale on od lat zawsze w tym samym tonie się wypowiada. Wiadomo, że przynajmniej odkąd rządzi PiS utrudniają mu życie jak mogą, ale czy to powód żeby się zniżać do poziomu? Na argumenty wystarczy odpowiedzieć merytorycznie, a na zaczepki nie reagować i tyle. Czasem też warto się zastanowić nad tym,
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: Co do woodstocku to nigdy nie byłem z relacji moich znajomych wiem tyle ze bezpiecznie jest tak samo jak na Sunrise Kołobrzeg oraz Opener. Co do reszty, masz racje daje się wciągać (mam podobnie). Rozumiem twoją opinię o Jurku szanuję (serio), i w sumie takie tez wypowiedzi mimo iż trochę anty Jurkowe są konstruktywne, a nie p--------o "OWSIAK ZŁODZIEJ "
  • Odpowiedz
@HeniekGamer hmm ja byłam na Woodstocku kilka razy, ostatnio w zeszłym roku, na openerze raz chyba w 2012, na sunrise siostra jeździła że szwagrem, więc coś tam wiem jak tam wygląda. No i nie, zdecydowanie nie jest tak samo bezpiecznie. Przede wszystkim na teren imprezy może wejść każdy i wnieść wszystko, bez żadnej kontroli. Nie wiem z czego wynika ta retoryka woodstockowiczów, że jest tak mega bezpiecznie - czy jakiś brak
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: wiesz że to co napisałaś można pod każdą imprezę masową podpiąć? Naprawdę zobacz np mecze pirotechnika zabroniona a Race są obecne( kwestia chęci) i stadiony są weryfikowane. To samo Marsz niepodległości cyk granat i zaorane. Co do bezpieczeństwa wierze bardziej swoim znajomym niż komuś wypok(wybacz:P)
  • Odpowiedz
@HeniekGamer luzik chociaż weź pod uwagę, że na stadion te rzeczy musisz przemycić, a na Woodstock po prostu bierzesz je pod pachę. Nie ma żadnych barierek, ograniczeń terenu imprezy. Ot, wielka polana poprzecinana lasem bez ograniczeń. Pod sceną też nic nie ma, ogólnie kręci się pokojowy i tyle. A taką racę nieco łatwiej przemycić niż karabin, b---ę czy bagażnik najróżniejszej broni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Diametralna różnica
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poprostuzyj: okej ale ileż takich przypadków było? Żadnego i wiem zawsze może się zdarzyć ale to jak z terroryzmem zawsze będą środki do zamachu. Tego nie da Ci żadna ochrona.
  • Odpowiedz
@HeniekGamer no nie było, dlatego Woodstock wciąż istnieje. A z wyżej opisanych powodów moim zdaniem to skrajna ignorancja, może nawet głupota twierdzić, że to nie jest impreza podwyższonego ryzyka
  • Odpowiedz