Wpis z mikrobloga

Śmigał ktoś kiedyś z systemem grip tech w dechach Arbor tzn dodatkowe punkty styku dechy z gruntem? Ma to poprawiać trakcję na zbitym śniegu i lodze + lepsze trzymanie na krawędzi. Pora wymienić deche i sie zastanawiam czy to godne uwagi. Jeżdżę wszedzie gdzie sie da, nie tylko po wskazanych trasach( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiam się też czy na parku to nie będzie przeszkadzać. #snowboard
  • 7
@Nivele gdzie najlepszy freeride w pl twoim zdaniem, poza okolicami kasprowego? Ja ostatnio upalałem w lesie obok harendy i było cudo.
Co do systemu, pierwsze słyszę.
@Joterini: W PL praktycznie nie śmigam, tylko okoliczne wyciągi popołudniami, a dłuższe wypady za granicą. Taniej i lepsze warunki( ͡° ʖ̯ ͡°) Chociaż podobno z roku na rok coraz lepiej więc może faktycznie będzie trzeba obadac. Ostatnio Les Orres we Francji i tam była bajka, teraz za tydzień na szybko Chopok na kilka dni.
@Nivele kurcze gdybym miał możliwości wyjechać na dłużej niż 2 max 3 dni to bym omijał polskie stoki. Na chopoku byłem tylko raz i tak wiało, że nie dało się dotrzeć do strefy fr. Zazdro i udanego wypadu.