Wpis z mikrobloga

Przez ostatni rok korzystałem z lodówki podblatowej marki polar, takiej do pasa z mikroskopinym zamrażalnikiem.
Na 2 osoby (serio).

Przymierzam się do kupna nowej i mam 3 pytania do znających temat:

1. W jaką #technologia warto inwestować przy budżecie 1100zl?

2. Znajdzie się total no frost w tej cenie? Na co zwracać uwagę przy wyborze?

3.Moze znacie jakas dobra #promocje ? Czy po prostu szukać na #allegro ? Rozumiem, że #morele - pod żadnym pozorem?

Wymagania: cena max 1100zl, szerokość max 60cm, wysokość minimum 140cm.
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 12
3.Moze znacie jakas dobra #promocje ? Czy po prostu szukać na #allegro ? Rozumiem, że #morele - pod żadnym pozorem?


@Cz4ku: wpisz w google ole ole outlet allegro. Kupilem u nich lodowke przeceniona o ponad 40% od ceny rynkowej bo miala drobne wgniecenia transportowe i slady po tasmie zabezpieczajacej. Sa dokladne zdjecia na aukcjach co i jak, najwazniejsze zeby nie bylo zarysowan blachy, bo to potencjalne zrodlo korozji.
Na niektore jest
@bizn: Ale potrawy mozna przeciez przykryc a wilgoc w lodowce jest chtba niepożądana? Kiedyś mialem swietna lodowke boscha wlasnie z total nofrost i bylem bardzo zadowolony, tylko nie wiem czy cos znajde takiego do 1,1k :-) Ale to z butelkami to musze zapamietac :-)
@qerda: Korzystalem juz z total nofrist i powiem Ci ze bardzo mi sie to podobalo bo i tak zawsze szczelnie zamykam jedzenie, tylko nie wiem czy na sile szukac czegos w tej technologii za te cene