Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh mircy, orientuje się ze jak tylko poczuje się samotny to odpalam tindery albo zarywam do lasek których normalnie bym nie ruszył, by po chwili ocknąć się „co ja #!$%@? robię” bo i tak z nią nie pójdę na randkę. Zazdroszczę tym co znaleźli tą jedyną już w wieku 20lat, u mnie lata lecą i ciagle nic ( ͡° ʖ̯ ͡°) zaczynam obawiać się ze mam za wysokie wymagania, gdzie nie pójdę to szczęśliwe pary, singielek brak, ehh samotność ty bulwo.

#feels #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #tfwngf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 11
@FeyNiX: jeszcze musisz trafić na osobę, która lubi zwiedzać, bo są domatorzy, dla których byle wycieczka to wielkie wyzwanie żeby opuścić ich strefę komfortu. A co do wieku i samotności to spokojnie, jesteś jeszcze młody nie ma się co łamać, a z doświadczenia wiem, że samotnym można się czuć i wśród ludzi
@zweryfikujdane: to tylko jeden z przykładów bo często nawet nie ma z kim poimprezować ani gdzieś wyjść chociaż na miasto o tym ze nie ma z mim pogadać to tym bardziej zreszta 3/4 różowych lubi się ruszać z domu także problemu znaleźć taka nie powinno być
OP: @horkheimer

Bo wiem ze nie mam z daną dziewczyna nic wspólnego ale chce sobie jakąś znaleźć wiec biorę pierwszą lepszą, potem orientuje się ze nie chce mi się z nią gadac bo nie ma o czym i do niczego to nie prowadzi. Wracam do punktu wyjścia, przez moment czuje się lepiej bo jakiś kontakt ludzki zawsze spoko, ale po czasie wraca samotność. Słyszałem sporo ludzi którzy wierzą ze samemu byłoby