Wpis z mikrobloga

6/100
Nic się dziś nie zmieniło. Challange trwa,nawet nie mam czasu dziś by o nim myśleć.To jest akurat fajne.Nie wiem co będę robił jutro,codziennie robię to samo.Szkoła zajmuje większość mojego czasu.Ledwo się ogarnąłem bo dość późno wróciłem do domu.Mrozy dają w kość nie tylko mi,ale też wszystkim.Jutro skończę to co dziś miałem zrobić.Wiele rzeczy robię w nocy,ale jak wstaję o 6 to nie mogę przeginać.Otoczenie mnie denerwuje,ale tak było zawsze.Tego nie zmienię.Muszę zmienić moje myślenie i zerwać z przeszłością - to pozwoli ostatecznie wyjść z tego raz na zawsze.Zmiany w tej kwestii są,tylko muszę je dociągnąć do końca.I póki co dalej nie widzę negatywnych skutków #nofapchallenge .Bardzo jestem zadowolony z tego.Ogólnie dzięki za reakcję na mój udział w tym wyzwaniu. Daję mi to kopa na dalsze dni.Powodzenia dla tych co biorą w tym udział od dłuższego czasu i tych co zaczynają.Trzeba to kiedyś skończyć,bo plusów tego jest mało.A są tylko same problemy.
#r2nofap #przegryw #nofap2019 #nofapchallenge
  • 6
@pryncypalek112: Żyję dość spokojnie i chyba dla tego.Kieruję się rozsądkiem,a nie emocjami.Jazdy się jeszcze nie zaczęły i oby nie były dotkliwe.Bo za dużo mam na głowie,żeby to jeszcze wytrzymać.Styczeń to nie jest łatwy miesiąc,poprawki ocen i takie tam.Jestem wyluzowany,ale jak nerwy puszczą to ciężko nad nimi mi zapanować.