Wpis z mikrobloga

Mam telefon Xiaomi Redmi 4X od półtora roku kupiony jako nowy. Śmigał do tej pory bez zarzutów i był cały czas w case'ie (nie jest pęknięty czy porysowany) ale od jakiegoś tygodnia długo się ładuje. Zamiast ok. 1h-2h od 0 do 100% potrafi się ładować ok 6h. Po odłączeniu od ładowania bateria trzyma normalnie. To nie wina kabla czy ładowarki bo próbowałem też na innych. Miał ktoś coś takiego w xiaomi? Wina zapchanego portu usb (wątpię bo jest czysty), bateria pada, coś z OS?

#telefony #smartfon #xiaomi #xiaomilepsze xD
  • 12
@assist: podłączyłem też pod ładowarkę QC i oryginalną ładowarkę xiaomi brata i też w okolicach 260mA :( Może jeszcze jutro przedmucham jakimś sprężonym powietrzem port usb.
kiepsko... w najgorszym razie gniazdo ;/
zobacz, czy jakiś syf się nie dostał, potrafi się ładnie "uprasować" ciężko dojrzeć.:) Powodzenia.. Daj znaki co i jak z tym telefonem.
EDIT: nie chce mi sie wierzyc, ze to bateria..Sotf raczej nie..
@assist: Podłubałem wykałaczką i nie myślałem że tyle farfocli może być w gnieździe usb. Było tego sporo. Przedmuchałem też sprężonym powietrzem ale dalej nie pomaga... Zapomniałem napisać że przy ładowaniu QC ładuje ok. 900mA. Może przywrócenie do ustawień fabrycznych pomoże? Zmiana softu?