Wpis z mikrobloga

@Arthaniel: Szlag mnie trafia za każdym razem, gdy "obcuję" z tą organizacją gier wg. Sony. Gorzej się nie dało xD

Ostatnio kupowałem dodatki do gry i cyk - na liście pobrań mam po trzy duplikaty tego samego.
Co do biblioteki to, aż się ona prosi o rozbudowanie. Więcej opcji sortowania jak np. po roku w którym zakupiłeś grę, czy opcja grupowania ich.
Ludzie coraz więcej kupują gier w cyfrze, a tu
@Arthaniel: wydaje mi sie ze mam podobny problem xD biblioteka to jest #!$%@? syf, po co tam w ogole np. pojawia sie bety/dema/darmowe weekendy w ktorych uczestniczylem z rok temu i ktorych juz nie mozna sciagnac? niby mozna je ukryc, ale sporo roboty z tym jest, juz nie mowiac o tym ze te tytulu czasami sie dubluja
@aleroc: Sony w kwestii systemu to porażka. Gry z Plusa są widoczne i w "kupione" i w "PS Plus". Jaki sens tego? Gry z Plusa nie są moje, więc... no, ale tam też siedzi Youtube. Ehhh

Możesz ukryć, ale wciąż masz je "kupione". Na liście gier pojawia się również Youtube, Netflix czy rzeczy związane z grami, choć nimi nie są - widziałem u znajomego na niej komiksy z GoW xDD Lipa