Wpis z mikrobloga

Pytanie głównie do #rozowepaski . Mojej dziewczynie spóźnia się okres 9 dzień, ona mocno panikuje, ja początkowo twierdziłem ze nie ma się czego bać, jednak przez to ze ona mnie tak nakręca sam juz nie wiem. Testu nie zrobi bo się boi ze wyjdzie pozytywny. Stąd moje pytanie, czy brak okresu moze być spowodowany czymś innym, czy jednak powinienem juz odkładać na wycieczkę do Czech? #rozowepaski #kiciochpyta #ciaza #macierzynstwo
  • 79
  • Odpowiedz
@adoksz: boicie się testu, ale aborcję zrobicie? Coś mi się tu nie składa

Moje dwie długotrwałe partnerki miały raz spóźnienie o prawie dwa tygodnie, więc czasem się tak zdarza

Ale ofc test zawsze spoko
  • Odpowiedz
  • 0
@adoksz: Jak mojej dziewczynie spóźnił się tyle okres, sama poszla do apteki, kupiła test i go zrobiła. Wyszło z tego nic. Więc ruszaj dupę do apteki.
  • Odpowiedz
@adoksz: u nas strach przed ciążą był glownym powodem spóźnienia, a ulga po zrobieniu drugiego już testu przywołała go momentalnie. Zróbcie, wiem, że w takiej sytuacji łatwiej powiedzieć, ale to już nic nie zmieni, powody mogą być różne, często regularność zaburza byle co.
  • Odpowiedz
@adoksz: Okres może się spóźniać, przez stres, podróże, jeśli intensywnie się odchudza/ćwiczy. Czasem są inne przyczyny. Ale jeśli nie zrobicie testu, to się nie dowiecie.
  • Odpowiedz
@adoksz też miałam tak w zeszłym miesiącu. Płacz, nie chcę robić testu. Mój chłopak mówi, że nie ma takiej opcji bym była. No i dostałam chyba po 9 dniach. Heh, teraz cały czas mi się spóźnia i myślę, że to przez to, że mocno się wszystkim stresuje w ostatnim czasie.
  • Odpowiedz