Wpis z mikrobloga

Mireczki, po krótkim pobycie w #orange zmuszony jestem powrócić do #play - o dziwo, chodzi o kwestie zasięgu. Czy ktoś z Was ma już doświadczenie z #playnext wystarczające, by ocenić, czy warto? "Zwykły" Play na kartę ma, w mojej ocenie, beznadziejne warunki jeśli chodzi o ich odnawialny pakiet (zwłaszcza w porównaniu z ofertą Orange), natomiast boję się, że ten cały Next to jakiś kolejny szajs, oszustwo i dziadostwo.

Czy Next korzysta z nadajników 4 sieci podobnie jak "zwykły" Play? Czy jego zasięg pokrywa się z zasięgiem internetu oferowanego w innych playowskich ofertach? Jak z jakością tego internetu?

#telefony #gsm
  • 9
@PodlaskaKnaga:
@PrawicowyKryptoGej:
Panowie, jestem świadom takich opinii, jednak w przypadku lokalizacji, w których się pojawiam, jest zupełnie inaczej - sprawdzone w praktyce. Przez lata miałem Playa i nie było problemu z zasięgiem, obecnie cała rodzina w nim siedzi i również jest git. U mnie natomiast, tel. z Orange w skrajnych przypadkach pokazywał "Tylko połączenia alarmowe", o korzystaniu z wypasionego pakietu GB to już w ogóle mogłem zapomnieć. ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wawilen_Tatarski: jakość obsługi denna. Kwestia konfiguracji też. Brak play24. By wyłączyć pocztę głosowa, trzeba kontaktować się z nimi. Brak bilingu. Tylko 1 oferta, nic więcej. Poza tym wszystko ok.

Sprawdzałeś zasięg innych sieci?
@play_polska: czy przez korzystanie z tych samych nadajników rozumiecie korzystanie z WSZYSTKICH tych samych nadajników, co abonenci Play? Czyli, innymi słowy, Play Next też jest objęte zasięgiem 4 sieci?

@Clear: A miałeś już do czynienia z roamingiem krajowym? Myślę, że Play24 z czasem się pojawi...