Wpis z mikrobloga

@Xanthia: Założenie działalności? Tydzień bez spinki, wiem z pierwszej ręki bo oprócz etatu ( dla wyjaśnienia umowa o pracę na czas nieokreślony ) mam też zarejestrowaną działalność. ZUSy srusy? A od czego są księgowe? Co miesiąc dostaje tylko maile przypominające ile, do kiedy i na jakie konto przelać kasę.

Poza tym cenieni ludzie z branży webowej i tak raczej nie pracują na etacie z własnego wyboru ponieważ w Warszawie za taką
Dobra, pyknę jeszcze jakieś tałer difensy na iPadzie i idę spać. Jakby ktoś rzeczywiście był zainteresowany to przypomnijcie się jutro. Załatwienia pracy nie obiecuję, CV nie chcę, oferuję tylko kontakt, najlepiej przez @Elfik32: ( Anka! Gdzie polazła?! Jeszcze w Warszawie balanguje?).
@PanKara: ucz się nie tylko języków ze zmiennymi, operatorami, typami wyliczeniowymi i takie tam. Zresztą ciągła nauka to cześć tej branży. Ujmę to tak (zresztą już kiedyś pisałem o tym na wykopie) na mnie ta dycha miesięcznie wrażenia nie robi a w mojej firmie - choć w dziale enterprice (C#, rozwiązania pod SharePoint i Exchange) - ludzie zarabiają i dwa razy więcej :)

Jak mieszkasz w Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu to
@muminisko01: Oj tam, English mam pro++, ale nie o to chodzi, bo ja bym się pouczył programowania z tym że nie mam czasu na to ;) bo do jakiegoś junior software engineer to mam parę kroków... a z php do frameworka javy tez jest pare krokow... czas i finanse podstawa w mojej sytuacji ;)