Wpis z mikrobloga

Kochani moi! Proszę o wypełnienie ankiety. Odpowiada się bardzo szybko i nie zajmie Wam dużo czasu.
Proszę też o jej udostępnienie. O wynikach poinformuję jak się ich trochę zbierze.

https://goo.gl/forms/J4wLuAYEvKRlxDWT2

Nie chcę nic obiecywać, ale w planach mam napisanie pracy naukowej o tej właśnie tematyce. Muszę jednak najpierw sprawdzić pewne zależności, aby wykryć co z czym się koreluje.

#przegryw #wygryw #nauka #badanie #psychologia #niebieskiepaski #rozowepaski #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #ankieta #svcxzbadanieprzegrywu
SVCXZ - Kochani moi! Proszę o wypełnienie ankiety. Odpowiada się bardzo szybko i nie ...

źródło: comment_ZcxHDloS3NuwDdio8Lra2TA4WdEOk3Fw.jpg

Pobierz
  • 37
@SVCXZ: no nie sądzę żebyś miał możliwość poprawić jakość mojego życia. Nie wierzę też w twoje intencje, myślę że chcesz się dowartościować kosztem tych którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Typowy normik
@drWind: Bardzo trudno jest zrobić tak, aby pytania były o wszystko. Zawsze można pytać o wolny czas, relacje z ludźmi, zawód, prokrastynację, zrobić nawet mini-test wiedzy o np. nawykach zdrowotnych, poruszyć szczegółowo kwestię jedzenia, a nawet wypróżniania się. Może w przyszłości zorganizuję coś (albo nawet w kilka osób wspólnie) o wiele bardziej szczegółowego, ale poruszającego jedną tematykę. W każdym razie dzięki za uwagi, wszystkie takie mile widziane :)
@mazx: jeżeli tak wygląda #przegryw to nie dziwię się czemu nie macie panienek.

@SVCXZ: właśnie o tym mówię, zawsze trzeba zgnoić bo ktoś się urodził mniejszy i słabszy. Kolejny typowy normik
@SmutneKakao: Potraktuj to jako "jak oceniasz wygląd swojej łysiny" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mazx: Mówię za siebie i tylko za siebie: nikogo nie "gnoję" za jakiekolwiek urodzenie się/geny/sytuację niezależną. Poza tym, że generalizujesz ("zawsze") to przy okazji trochę mnie atakujesz - poświęcam swój czas po to aby poznać mechanizmy, które stoją za tym, że jedni mają lepiej, inni gorzej. Wiele rzeczy ma znaczenie, pytanie jakie najbardziej.