Wpis z mikrobloga

@jaceks653: mi sie oplaca. Takiego niebitego, doinwestowanego w Polsce nie znajde. W Polsce bede sie bujal z oszustami, ktorych mam po dziurki w nosie bo po co robic na bierzaco auto skoro mozna zajechac do konca i dopiero wtedy sprzedac. Nie chce mi sie walczyc z bieda umyslowa.
@kjungst: eu =/= uk w rozumieniu do części. Jak nie masz to nikt się w drutowanie nie będzie bawił bo to zbyt zaawansowane auto. Potrzeba: deska rozdzielcza eu, poducha pasażera prawdopodobnie, wiązka kabiny eu, maglownica eu, kolumna eu (nie zawsze pasuje z uk), sanki silnika (ale to zależy od mocowania magla), lampy przód eu, jakieś 5-8kzł za robotę.

Więc w sumie się nie opłaca, już lepiej zarejestrować angola bez przeróbki (sam
@kjungst: poszukaj firm na angliki.info.

auto z UK. TAKZE POWINNO BYC EU


@kjungst: Jemu chodziło o wersje wiązki dla samochodu z kierownicą po lewej stronie. Teraz już takie rzeźby z instalacjami elektrycznymi nie przechodzą jak kiedyś. Teraz przynajmniej patrzą czy skrzynka bezpieczników nie jest wsadzona na chama angielska. Do tego też trudno o SKP które podbije taką przeróbkę nawet jak ma się fakturę z firmy przerabiającej angliki.
@biskup2k: @ScaRRyMaN: Passat CC to prawie to samo co passat B6 ktory ma swoj temat na tym forum przekladek. http://angliki.info/threads/lista-cz%C4%98%C5%9Aci-i-opis-volkswagen-passat-b6-2005-passat-cc-2008-du%C5%BBo-zdj%C4%98%C4%86.1605/

Podobno popularne auto do przekladek, takze ktos powiniene mi to zrobic. Sam nie znam mechanikow w pomorskim takze szukam kogos kto zna. Jesli chodzi o okablowanie to pisza zeby po prostu kupic wiazki z B7 i beda pasowac.

Czemu chce robic to auto? Bo robilem w nim wszystko na bierzaco,
Pobierz
źródło: comment_L1K3oXGlWsra1UG99ZeUKwobxVRFZQ4H.jpg
@kjungst: ja bym nie przekładał mimo wszystko, rzeżba przy grodzi mści się potem jakością prowadzenia. Lepiej zostawić po prawej, do wyprzedzania kupić kamerkę i umieścić ją w lewym górnym rogu szyby (lub dolnym) + podłączyć się do ekranu lub dołożyć drugi.

Chyba, że na siłę chcesz przełożyć bo wstyd przed somsiadem
@ScaRRyMaN: jezdze juz 3 lata po drogach UK, wyprzedzanie to ostatnia rzecz na jakiej mi zalezy. Za to chialbym to auto zalegalizowac bo nie jestem w stanie nawet sprawdzic ubezpieczenia (chicalbym OC + AC) w jakiejs porownywarce cen,
@kjungst: nie wiem po co wklejasz zdjęcia. Wiem jak wygląda ten samochód i nigdy mi się nie podobał, szczególnie tył. Nie jest to jakieś wyjątkowe auto i nigdy nim nie będzie, tym bardziej, że nowy Arteon jest na pewno dużo lepszym samochodem i jak Cię naprawdę stać, to kup sobie takiego. Rozumiem jakby to był samochód pokroju mazdy rx-7, która praktycznie nie występuje z kierownicą po właściwej stronie, ale ten vw
@kjungst: no to mówię, lampy eu, ewentualnie wkłady lusterek asferyczne (zależy od wyniku badania zakresu widoczności w ori na skp), przegląd przed rejestracją, oświadczenie o przeniesienie mienia z uk do pl i rejestrujesz na polskie blachy. Możesz kupić u agenta ubezpieczenie roczne bez nr rejestracyjnych na czas rejestracji co by wykonać przegląd itp
Za to chialbym to auto zalegalizowac bo nie jestem w stanie nawet sprawdzic ubezpieczenia (chicalbym OC + AC) w jakiejs porownywarce cen

@kjungst: Ale przecież nie ma teraz problemów z autami z kierą po prawej stronie, chyba że ubezpieczyciele się dąsają jakoś i zawyżają stawki, ale tak to normalnie się rejestruje, tylko przekładasz lampy na te dla prawostronnego ruchu, żeby przegląd przeszedł.