Wpis z mikrobloga

@Ziner 81154, wagon 18, m. 22
@Shishu tak naprawde o kase mi nie chodzi bo bilet za niecale 20 zl, pytam przez ciekawość bo jestem ciekaw jak pkp podchodzi do takich spraw ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Shishu
Po prostu pytam z ciekawosci gdyż sprawdzalem w necie zestawienia wczesnej i nie bylo takiego wagonu. No ale mysle pewnie nieaktualne, whatever xD. Czyli jednak cos oddają w takich sytuacjach?
Nie mam zamiaru januszować za bilet o wartosci chyba 16 zł jak dobrze pamietam :)
@Gr4barz znaczy zestawienia z neta są mało warte w większości przypadków, bo nawet gdy liczba wagonów się zgadza to ich rodzaj już niekoniecznie.

liczy się to co ma drużyna w dodatkach, podejrzewam że Twoje miejsce jest ale ma inny numer i siedzi na nim ktoś bez gwarancji, dzieje się tak gdy np wagony są odwrócone albo bezprzedziałowe zamienione są na przedziałowe
@Gr4barz poza tym w niektórych wagonach sa miejsca wyjete z rezerwacji do dyspozycji druzyn konduktorskich ale gdy pomieszali rodzaje wagonów moze byc problem dla pasazera by wymusic ogarniecie tego u DK
@Shishu
No nic. W korytarzu szybciej sie trzezwieje, ewidetnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). W kazdym razie dzieki za rzeczowe info, jak zawsze klasa!
Dobrego roku życzę! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Shishu no #!$%@? iksde. Jak bym wykrakal to trzezwienie na stojąco. Pociag wjechał z opoznieniem 10 minut i ostatnie regio nie poczekalo. A peron pelen ludzi. To jest k#rwa zart... mimo zapewnien konduktora ze przekaże do dyspozytora... eh xD