Wpis z mikrobloga

Dziękuję ci mirabelko @iamjul za prześwietną paczkę :) Otwieranie jej sprawiło mi wielką radość zwłaszcza biorąc pod uwagę ile pracy włożyłaś w jej zapakowanie, uwielbiam rozrywanie papieru i zaskakiwanie co chwilę :D Przepraszam, że odebrałem tak późno (paczka leżała tydzień na poczcie), ale byłem poza domem w święta i nie miałem okazji jej dorwać w między czasie.

Mega podobał mi się "historyczny" klimat tej paczki, a gwarancja do Atari ląduje w mojej kolekcji nerdowskich gadżetów :P
Z przyjemnością zabiorę się za czytanie w najbliższym wolnym czasie, zwłaszcza, że temat nie był nigdy przeze mnie mocno zgłębiany. Trofeum myśliwskie dumnie prezentuje się już na mojej lodówce :P
Los i mój zawód sprawił, że w pracy ciężko o koleżanki w zasięgu strzału latających dinozaurów, ale przetestowałem na swoim różowym pasku, wywołuje oczekiwany efekt :D :D

A #fajka, o której wspomniałaś, jeśli faktycznie kiedyś wpadnie ci w łapki i będziesz nadal miała ochotę się jej pozbyć to z przyjemnością przygarnę, odrestauruję i wypróbuję, ostatnio strasznie jestem w to zaangażowany ;) Odezwij się na PW

Bonusowe #pokazkota, bo wbił się w kadr :D

#wykopaka #wykopaczka
Pobierz gorfag - Dziękuję ci mirabelko @iamjul za prześwietną paczkę :) Otwieranie jej sprawi...
źródło: comment_nC5hwzF2u3W4KH6SnnX9JeyI5tW1pKnT.jpg