Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Właśnie byłem z #rozowypasek w restauracji w #kijow na #ukraina. Wydaliśmy 1200 hrywien, równowartość około 160zł, z czego 90 hrywien stanowiło napiwek. Szef osobiście przyszedł nam podziękować za wizytę, a jak wychodziliśmy, cała obsługa czekała żeby nas pożegnać i zaprosić ponownie xD
Pic related deserek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jedzzwykopem #podroze #podrozujzwykopem
gazowany_smalec - Właśnie byłem z #rozowypasek w restauracji w #kijow na #ukraina. Wy...

źródło: comment_uwMyarQbr12YhEyHWml1VdvPZsGhBSln.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Student_AWAS: słyszałem że Białorusini nie przepadają za paljakami, za to tutaj nie spotkałem się z wrogością, agresją czy złym traktowaniem. Kijów mogę spokojnie polecić, wydając zaledwie 200zł dziennie można spędzić bardzo przyjemny weekend, ale rosyjski jest wymogiem koniecznym. Nawet młodzi ludzie bardzo rzadko panimaju po angielsku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@gazowany_smalec: ogólnie lepiej niż na Ukrainie, Grodno czy Mińsk robią wrażenie, ceny - nie licz na jakieś bardzo niskie, ale jak na Ukr do przeżycia. Warto mieć USD albo Euro, to jednak twarda waluta na wschodzie :-). Warto mieć gotówkę fizycznie, ale ja akurat zazwyczaj tak podróżuję, więc to nie problem. Angielski w Mińsku nieźle, ale wiadomo, lepiej па руску ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale to chyba
  • Odpowiedz