Wpis z mikrobloga

O kurde, nie widziałem tego wcześniej (albo nie pamiętam?). Jak dla mnie reportaż skandaliczny. Obarczanie winą Małysza dosłownie za wszystko i pretensje, no bo jak wielki Adam śmiał nie zdobyć medalu na Olimpiadzie? Żenada, dziennikarskie hieny. Ta "dziennikarka" to chyba obraziła się za to chyba, że Małysz rok czy 2 wcześniej nie chciał z nimi gadać (no bo ile można o tym samym?). Co prawda, później dostało się też PZN, ale to właśnie do nich raczej należało ostatnie słowo odnośnie zatrudnienia nowego trenera, a nie do Małysza. Poza tym, Kutin miał osiągnięcia, więc nie można było przewidzieć, że tak będzie, choć pewnie dla Adama był to taki okres, że żaden trener by nic lepszego nie zrobił, potrzebował po prostu czasu. Najlepsze jest to, że w kolejnym sezonie udowodnił, że jest wielkim sportowcem i zamknął im mordy.
#skoki #sport #tvp
CienkiPPP - O kurde, nie widziałem tego wcześniej (albo nie pamiętam?). Jak dla mnie ...
  • 8
  • Odpowiedz
@CienkiPPP: za każdym #!$%@? razem, nad reprezentacją w piłkę nożną też wszyscy się spuszczali, orły nawałki xD, łatwa grupa, jedziemy po medal, a po mistrzostwach nagle wszyscy wiedzieli, że od dawna źle się działo

dziennikarstwo sportowe to najgorszy rodzaj dziennikarstwa
  • Odpowiedz
@CienkiPPP: Małysz był dobry, po prostu miał pecha. W 1998 dopiero zaczynał, w 2002 Ammann wyskoczył jak Filip z konopii (bynajmniej nie indyjskich). W 2006 był bez formy a w 2010 znowu Ammann wystrzelił bez większych sukcesów w sezonie. A Stoch w obu ,,medalowych" sezonach olimpijskich zdobył Kryształową Kulę.
  • Odpowiedz
@wewerwe-sdfsdfsdf: tylko, że w tym przypadku chodziło jednak głównie o jednego człowieka - niby źle się działo, ale nie dokońca. Miał 3 lata niemal absolutnej dominacji, potem w 2004 osłabł i po upadku w Salt Lake City sezon się dla niego praktycznie skończył. Podejrzewam, że słaby 2005 to jeszcze pokłosie tego upadku, bo był naprawdę poważny. W 2006 już najgorzej nie było, a w sezonie 06/07 - powrót.
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to, że w kolejnym sezonie udowodnił, że jest wielkim sportowcem i zamknął im mordy.


@CienkiPPP: Mówisz o sezonie, w którym właśnie #!$%@? Kuttina (którego posądzają o złe wyniki) i wzięli Lepistö, dzięki któremu Adam zgarnął Kryształową Kulę? Może rzeczywiście coś było nie tak z Heinzem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CienkiPPP: Spoko. Nie mam i nie potrafię znaleźć żadnych informacji negujących to, że (tak jak powiedziane jest w materiale) Małysz naciskał na wybór Kuttina i pod wpływem menadżera pożegnał dotychczasową ekipę. Chyba, że ty coś wiesz. Informacje podane w materiale całkiem sensownie wszystko tłumaczą i nie mam powodu twierdzić, że nie jest to prawdą.

Wolę takie materiały sportowe niż dzisiejsze - #!$%@? o tym jaka to nasza kadra i zawodnicy (niezależnie
  • Odpowiedz