Wpis z mikrobloga

@ksaler: Ale w sumie nie dziwi mnie to (co nie znaczy, że takie działanie jest dobre! bo sugeruje poniekąd, że tak jest w Bieszczadach). Ale tak to działa - atykul o lawinie > słowo klucz "lawina" > go google czy stronka z której biorą zdjęcia ilustracyjne > kopiuj wklej. No na tym w sumie polega zdjęcie ilustracyjne. Ehh kolejna rzecz, w której dostrzegam dwie strony medalu, ostatnio tak mam. XD
Ale tak to działa - atykul o lawinie > słowo klucz "lawina" > go google czy stronka z której biorą zdjęcia ilustracyjne > kopiuj wklej. No na tym w sumie polega zdjęcie ilustracyjne. Ehh kolejna rzecz, w której dostrzegam dwie strony medalu, ostatnio tak mam. XD


@Reality: a co stoi na przeszkodzie, żeby otworzyć stocka, wpisać "bieszczady snow" i dać takie zdjęcie? Przynajmniej nikt się nie czepia na stronie ze śmiesznymi
ksaler - > Ale tak to działa - atykul o lawinie > słowo klucz "lawina" > go google cz...

źródło: comment_vMonCBTJ5hSCHSv18GfpJqZDm6fkcowp.jpg

Pobierz
@ksaler moim zdanie czepiasz się trochę za bardzo i @Reality ma rację, chodzi tylko o szybkie zilustrowanie artykułów czymś co się każdemu skojarzy. To jest problem, ale przy newsach liczy się to żeby opublikować jako pierwsi, a nie żeby dawać odpowiednie zdjęcie bo na stronie ze śmiesznymi obrazkami ktoś się przyczepi ( )
liczy się to żeby opublikować jako pierwsi, a nie żeby dawać odpowiednie zdjęcie


@JuliaMay: wiem. nie zmienia to faktu, że jest to wg mnie największy minus dzisiejszych mass mediów. "Szybko, szybko, nikt nie zauważy, nasi odbiorcy to idioci, wszak sami ich tak wychowaliśmy".